ZÁPAS
23.08.20 | 2. kolo kval. | Timofey Skatov | Philip Bachmaier | 7-5, 3-0, - skreč | M15 Anif | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rakúsko
30.10.96, 27 rokov
30.10.96, 27 rokov
Timofey Skatov vs. Philip Bachmaier - Vzájomné zápasy
23.08.20 | 2. kolo kval. | Timofey Skatov | Philip Bachmaier | 7-5, 3-0, Philip Bachmaier - skreč | detail zápasu | M15 Anif | antuka |
Timofey Skatov form & Philip Bachmaier form
Timofey Skatov - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - skreč | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-3, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
Umag - antuka | ||||
23.07.23 kvalifik. | vs. Facundo Bagnis | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Philip Bachmaier - posledné zápasy
M15 Aprilia - antuka | ||||
13.07.22 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.22 1. kolo | vs. Alessandro Ragazzi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
28.06.22 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Mostafa Moens | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.05.22 kvalifik. | vs. Luca Fantini | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Andrea Pecorella | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Daniil Ostapenkov | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maksym Dovhusha | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Dubrovnik - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.22 kvalifik. | vs. Alen Bill | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Paul Gravereau | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
24.03.22 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 6-4, 6-74 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Gregoire Jacq | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Cosimo Banti | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Marrakech - antuka | ||||
17.03.22 2. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.22 1. kolo | vs. Hamza Karmoussi | 5-7, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
15.03.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.22 kvalifik. | vs. Mohamed Alami | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Maximus Jones | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-2, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Shohei Chikami | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 kvalifik. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Achondo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. David Tomic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |