ZÁPAS
19.08.20 | 1. kolo | Timofey Skatov | Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-2, 7-5 | M25 Vogau | antuka |
ŠTATISTIKY
Timofey Skatov | Geoffrey Blancaneaux | |
1. podanie % | 78/94 (83%) | 82/111 (74%) |
Vyhrané body z 1.podania | 48/78 (62%) | 44/82 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/16 (44%) | 14/29 (48%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 4/8 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 53/111 (48%) | 39/94 (41%) |
Vyhrané body celkom | 108/205 (53%) | 97/205 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40 | ||
Timofey Skatov | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
4-6 |
2 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Geoffrey Blancaneaux | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Timofey Skatov vs. Geoffrey Blancaneaux - Vzájomné zápasy
19.08.20 | 1. kolo | Timofey Skatov | Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | M25 Vogau | antuka |
Timofey Skatov form & Geoffrey Blancaneaux form
Timofey Skatov - posledné zápasy
Barletta Challenger - antuka | ||||
06.04.24 semifinále | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.04.24 štvrťfinále | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Filip Misolic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Naples Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - skreč | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 štvrťfinále | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.23 kvalifik. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Geoffrey Blancaneaux - posledné zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Sarasota Challenger - antuka | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.04.24 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Philip Sekulic | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Adam Walton | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Sumit Nagal | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Benoit Paire | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Li Tu | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Omar Jasika | 6-4, 6-71, 6-3 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andres Martin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
11.11.23 štvrťfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Luca Nardi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Sho Katayama | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 0-6, 4-6 | detail zápasu |