ZÁPAS
10.06.21 | 2. kolo | Timo Stodder | Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-5, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Timo Stodder | Daniel Dutra Da Silva | |
1. podanie % | 57/92 (62%) | 53/89 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 34/57 (60%) | 32/53 (60%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/35 (51%) | 16/36 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 41/89 (46%) | 40/92 (43%) |
Vyhrané body celkom | 93/181 (51%) | 88/181 (49%) |
Dvojchyby | 3 | 5 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Timo Stodder | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timo Stodder | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timo Stodder | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-4 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timo Stodder | 1-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Timo Stodder | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timo Stodder | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Timo Stodder | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Timo Stodder | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timo Stodder | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timo Stodder | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Timo Stodder | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timo Stodder | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Timo Stodder | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Daniel Dutra Da Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Timo Stodder vs. Daniel Dutra Da Silva - Vzájomné zápasy
30.05.22 | kvalifik. | Daniel Dutra Da Silva | Timo Stodder | 3-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | Poznan Challenger | antuka |
29.06.21 | kvalifik. | Daniel Dutra Da Silva | Timo Stodder | 6-3, 6-74, 10-3 | detail zápasu | M25 Wroclaw | antuka |
10.06.21 | 2. kolo | Timo Stodder | Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Timo Stodder form & Daniel Dutra Da Silva form
Timo Stodder - posledné zápasy
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - skreč | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
Dallas - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | detail zápasu |
Daniel Dutra Da Silva - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Mateus Alves | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Mateus Alves | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-72, 7-63 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gustavo Tedesco | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 3-6, 0-2, - Daniel Dutra Da Silva - skreč | detail zápasu |