USA
02.06.93, 30 rokov
16 075 $
02.06.93, 30 rokov
16 075 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Tim Kopinski vs. Manuel Guinard - Vzájomné zápasy
14.09.15 | 2. kolo kval. | Tim Kopinski | Manuel Guinard | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Croatia F16 | antuka |
Tim Kopinski form & Manuel Guinard form
Tim Kopinski - posledné zápasy
M25 Champaign - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Takanyi Garanganga | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F19 - tvrdý | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Roy Smith | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Dominic Bechard | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
USA F17 - tvrdý | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Felix Corwin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.18 2. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Kyle Meraz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
USA F15 - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Trevor Allen Johnson | 6-74, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
USA F12 - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Zandrix Acob | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.04.18 | vs. Kazuki Matsuno | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
USA F11 - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Hillel Rousseau | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
USA F23 - tvrdý | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Henry Craig | 1-6, 2-4, - Tim Kopinski - skreč | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo | vs. Connor Farren | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Guy Feigin | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Keivon Tabrizi | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
17.05.17 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo | vs. Guy Dagan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Miron Sokolovsky | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Gorelik | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Ron Idzon | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Niclas Genovese | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Alon Elia | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
03.05.17 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Yann Wojcik | 1-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Sahar Alon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Tamir | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
USA F13 - tvrdý | ||||
12.04.17 1. kolo | vs. Dennis Nevolo | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.17 kvalifik. | vs. Fred Simonsson | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Manuel Guinard - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Guido Andreozzi | Guido Andreozzi - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Tibo Colson | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Clement Chidekh | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Nicola Kuhn | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-1, 5-7, 4-1, Alexander Blockx - skreč | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
13.01.24 finále | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
12.01.24 semifinále | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Brandon Holt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Jason Jung | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Richard Gasquet | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Elias Ymer | 7-63, 5-7, 0-2, - Manuel Guinard - skreč | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 6-74, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Martineau | 6-1, 6-4 | detail zápasu |