USA
02.06.93, 30 rokov
16 075 $
02.06.93, 30 rokov
16 075 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
08.05.98, 25 rokov
15 388 $
08.05.98, 25 rokov
15 388 $
Tim Kopinski vs. Adam Jones - Vzájomné zápasy
30.01.17 | 1. kolo kval. | Tim Kopinski | Adam Jones | 6-2, 6-3 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý I. |
Tim Kopinski form & Adam Jones form
Tim Kopinski - posledné zápasy
M25 Champaign - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. James Kent Trotter | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chicago Challenger - tvrdý | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Takanyi Garanganga | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F19 - tvrdý | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Roy Smith | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Dominic Bechard | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
USA F17 - tvrdý | ||||
26.06.18 kvalifik. | vs. Felix Corwin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.18 2. kolo kval. | vs. Jesse Flores | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Kyle Meraz | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
USA F15 - tvrdý | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Trevor Allen Johnson | 6-74, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Matic Spec | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
USA F12 - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Zandrix Acob | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.04.18 | vs. Kazuki Matsuno | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
USA F11 - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Hillel Rousseau | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
USA F23 - tvrdý | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Henry Craig | 1-6, 2-4, - Tim Kopinski - skreč | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo | vs. Connor Farren | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Guy Feigin | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Keivon Tabrizi | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
17.05.17 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo | vs. Guy Dagan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Miron Sokolovsky | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Gorelik | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.17 kvalifik. | vs. Ron Idzon | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Schwencke Lindqvist | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Niclas Genovese | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Alon Elia | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
03.05.17 1. kolo | vs. Luca Gelhardt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Sahar Alon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
01.05.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Tamir | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Yann Wojcik | 1-6, 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
USA F13 - tvrdý | ||||
12.04.17 1. kolo | vs. Dennis Nevolo | 6-3, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.17 kvalifik. | vs. Fred Simonsson | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Adam Jones - posledné zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Alexander Frusina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Miguel Angel Cabrera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Patrick Foley | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. James Beaven | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Amaury Raynel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Luke Simkiss | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Matic Dimic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Frederik Brindoepke | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Alberto Lim | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Renlong Pang | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. George Houghton | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Karim Ibrahim | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Michal Krajci | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. David Bakonyi | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Ali Habib | 5-7, 7-65, 5-10 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyran Magimay | 6-1, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. David Quayle | 0-1, - Adam Jones - skreč | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Blake Kasday | 6-1, 6-0 | detail zápasu |