ZÁPAS
03.10.19 | 3. kolo | Thomaz Bellucci | Leonardo Mayer | - nenastúpil(a/i) | Campinas Challenger | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Thomaz Bellucci vs. Leonardo Mayer - Vzájomné zápasy
03.10.19 | 3. kolo | Thomaz Bellucci | Leonardo Mayer | Leonardo Mayer - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | Campinas Challenger | antuka |
06.03.15 | Leonardo Mayer | Thomaz Bellucci | 6-4, 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | Davis Cup | antuka | |
17.02.12 | štvrťfinále | Thomaz Bellucci | Leonardo Mayer | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | Sao Paulo | antuka |
19.05.10 | 2. kolo | Leonardo Mayer | Thomaz Bellucci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Nice | antuka |
27.04.10 | 1. kolo | Thomaz Bellucci | Leonardo Mayer | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | Rome | antuka |
21.10.09 | 2. kolo | Thomaz Bellucci | Leonardo Mayer | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Stockholm | tvrdý I. |
22.07.07 | finále | Leonardo Mayer | Thomaz Bellucci | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Cuenca | antuka |
Thomaz Bellucci form & Leonardo Mayer form
Thomaz Bellucci - posledné zápasy
Rio de - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
06.09.22 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Jurgen Briand | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Luke Johnson | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Malek Jaziri | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 7-68, 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Omar Jasika | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.22 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Denis Istomin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife Challenger - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. David Vega Hernandez | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
20.07.21 1. kolo | vs. Matteo Viola | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Facundo Mena | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Weston - antuka | ||||
02.07.21 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-3, 3-6, 2-4, - Thomaz Bellucci - skreč | detail zápasu | |
M15 Champaign - tvrdý | ||||
24.06.21 2. kolo | vs. Kyle Seelig | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.21 1. kolo | vs. Roy Smith | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tulsa - tvrdý | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Leonardo Mayer - posledné zápasy
London - tráva | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nottingham 2 - tráva | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-3, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-2, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
19.05.21 2. kolo | vs. Taro Daniel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.05.21 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Zagreb Challenger - antuka | ||||
12.05.21 2. kolo | vs. Nikola Milojevic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.05.21 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
Biella 5 - antuka | ||||
06.05.21 štvrťfinále | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.05.21 2. kolo | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-70, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.05.21 1. kolo | vs. Luca Vanni | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
08.03.21 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
20.02.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-71, 7-69, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya 2 - antuka | ||||
05.02.21 štvrťfinále | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.21 2. kolo | vs. Akira Santillan | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.21 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
25.09.20 kvalifik. | vs. Nikola Milojevic | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.09.20 2. kolo kval. | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Peter Polansky | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Musetti | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
09.09.20 2. kolo | vs. Oscar Otte | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.20 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Milos Raonic | 3-6, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - antuka | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Daniel Elahi Galan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 7-60, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu |