ZÁPAS
19.01.20 | 1. kolo kval. | Theo Arribage | Dzianis Zharyn | 4-6, 7-63, 10-7 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
09.10.00, 23 rokov
81 510 $
09.10.00, 23 rokov
81 510 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
14.12.00, 23 rokov
14.12.00, 23 rokov
Theo Arribage vs. Dzianis Zharyn - Vzájomné zápasy
19.01.20 | 1. kolo kval. | Theo Arribage | Dzianis Zharyn | 4-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Theo Arribage form & Dzianis Zharyn form
Theo Arribage - posledné zápasy
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Christian Langmo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.22 kvalifik. | vs. Strong Kirchheimer | 4-6, 1-2, - Theo Arribage - skreč | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.22 kvalifik. | vs. Alexander Bernard | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 7-66, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Rennes Challenger - tvrdý I. | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Toulouse Challenger - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Joris De Loore | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Caslano - antuka | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Timofey Stepanov | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Leandro Riedi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.22 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Troyes Challenger - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Clement Tabur | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.22 1. kolo | vs. Edouard Villoslada | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Tim Sandkaulen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
14.04.22 štvrťfinále | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.04.22 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Niccolo Baroni | 6-73, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.22 kvalifik. | vs. Luca Parenti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Marco De Rossi | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Tom Biston | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
13.03.22 2. kolo kval. | vs. Thomas Deschamps | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.22 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 6-2, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.22 kvalifik. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.01.22 2. kolo kval. | vs. Rhys Searant | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu |
Dzianis Zharyn - posledné zápasy
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
03.06.21 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Leyton Rivera | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Maksym Neverov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
25.05.21 2. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 6-75, 7-66, 6-10 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Semen Aginskiy | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Louis Herman | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-4, 6-73, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Adil Karimov | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 6-2, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Stockholm - tvrdý I. | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Robin Thour | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Maxim Tybar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Mashtakov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Victor Gurevich | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandre Andguladze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Saraiva | 5-7, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
18.11.18 2. kolo kval. | vs. Jannis Kahlke | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
12.11.18 kvalifik. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |