Sultan Narbekov vs. Tomas Vanko 28.10.2018

Sultan Narbekov vs. Tomas Vanko 28.10.2018 - Turkey F34 (Antalya) - porovnanie

ZÁPAS

28.10.182. kolo kval.Sultan Narbekov Tomas Vanko 6-1, 6-4 Turkey Turkey F34 antuka

ŠTATISTIKY

6-4

Sultan Narbekov
Kazachstán
21.10.99, 21 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
29.09.01, 19 rokov







Tomas Vanko
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Sultan Narbekov vs. Tomas Vanko - Vzájomné zápasy

28.10.182. kolo kval.Sultan NarbekovTomas Vanko6-1, 6-4 detail zápasuTurkey Turkey F34 antuka

Sultan Narbekov - posledné zápasy

Kazakhstan M15 Almaty - tvrdý
09.07.19
1. kolo
vs. Ji Sung Nam1-6, 1-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan M25 Shymkent - antuka
16.04.19
kvalifik.
vs. Timur Maulenov3-6, 6-4, 7-10 prehradetail zápasu
15.04.19
1. kolo kval.
vs. Shonigmatjon Shofayziyev7-65, 5-7, 10-5 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Shymkent - antuka
08.04.19
1. kolo kval.
vs. Aliaksandr Liaonenka1-6, 6-72 prehradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
18.02.19
1. kolo kval.
vs. Timur Kiuamov6-76, 2-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
13.02.19
1. kolo
vs. Lucas Catarina2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Adrian Andrzejczuk3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F36 - antuka
11.11.18
2. kolo kval.
vs. Edward Hubner1-6, 4-6 prehradetail zápasu
10.11.18
1. kolo kval.
vs. Stefan Suvajac6-0, 5-7, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F35 - antuka
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Edward Hubner2-6, 3-6 prehradetail zápasu
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Can Zorlu6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F34 - antuka
29.10.18
kvalifik.
vs. Shendrit Deari3-6, 4-6 prehradetail zápasu
28.10.18
2. kolo kval.
vs. Tomas Vanko6-1, 6-4 výhradetail zápasu
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Pietro Orlando Fellin1-6, 6-4, 7-64 výhradetail zápasu
Kazakhstan Almaty Challenger - tvrdý
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Antoine Escoffier1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F8 - antuka
23.09.18
kvalifik.
vs. Savriyan Danilov2-6, 2-6 prehradetail zápasu
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Krishna Teja Ankam6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F7 - antuka
18.09.18
1. kolo
vs. Flemming Peters4-6, 2-6 prehradetail zápasu
17.09.18
kvalifik.
vs. Alexey Baryshev7-63, 6-1 výhradetail zápasu
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Sharobiddin Abzalov6-3, 4-0, Sharobiddin Abzalov - skrečvýhradetail zápasu
15.09.18
1. kolo kval.
vs. Fariduni Hamid6-2, 3-0, Fariduni Hamid - skrečvýhradetail zápasu
Kazakhstan Kazakhstan F6 - antuka
10.09.18
1. kolo
vs. Bart Van Den Berg0-6, 4-6 prehradetail zápasu
China China F14 - antuka
28.08.18
1. kolo
vs. Bingyu Yu2-6, 3-6 prehradetail zápasu
27.08.18
kvalifik.
vs. Shenglin Zhuo6-2, 6-1 výhradetail zápasu
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Zi Ang Li6-2, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
China China F13 - antuka
20.08.18
1. kolo
vs. Luca Castelnuovo3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Russia Russia F5 - antuka
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Alexey Baryshev5-7, 6-75 prehradetail zápasu
05.08.18
1. kolo kval.
vs. Ruzel Fathullin Ruzel Fathullin - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Russia Russia F4 - antuka
30.07.18
2. kolo kval.
vs. Oleg Besednikov6-3, 6-3 výhradetail zápasu
30.07.18
kvalifik.
vs. Svyatoslav Shainyan2-6, 2-6 prehradetail zápasu

Tomas Vanko - posledné zápasy

Slovakia M15 Bratislava - tvrdý I.
25.11.20
1. kolo
vs. Vadym Ursu5-7, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M25 Pardubice - antuka
30.09.20
1. kolo
vs. Jiri Lehecka1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M25 Prague - antuka
13.09.20
1. kolo kval.
vs. Antonin Bolardt2-6, 5-7 prehradetail zápasu
Slovakia M15 Trnava - tvrdý I.
25.02.20
1. kolo
vs. Lukas Klein2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Pavel Shumeiko3-6, 0-2, - Tomas Vanko - skrečprehradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Robin Stanek2-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
30.10.19
1. kolo
vs. David Poljak4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
23.10.19
1. kolo
vs. Christian Samuelsson4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M15 Olomouc - koberec
15.10.19
1. kolo
vs. Martin Krumich4-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M25+H Ricany - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Jiri Jenicek4-6, 6-2, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Joel Javier Alt2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Slovakia M15 Bratislava - antuka
27.08.19
1. kolo
vs. Lukas Klein0-6, 1-6 prehradetail zápasu
Finland M15 Helsinki - antuka
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Mattias Siimar1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Slovakia M15 Piestany - antuka
16.07.19
1. kolo
vs. Petr Hajek3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M25 Pardubice - antuka
25.06.19
1. kolo
vs. Lukas Klein0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - antuka
17.06.19
kvalifik.
vs. Michael Vrbensky1-6, 0-6 prehradetail zápasu
Czech Republic M25+H Jablonec - antuka
21.05.19
1. kolo
vs. Jacob Grills1-2, - Tomas Vanko - skrečprehradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - antuka
14.05.19
1. kolo
vs. Calum Puttergill3-6, 4-6 prehradetail zápasu
Slovakia M15 Piestany - antuka
08.05.19
1. kolo
vs. David Poljak3-6, 0-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
25.03.19
1. kolo kval.
vs. Dan Alexandru Tomescu0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
20.03.19
1. kolo
vs. Ronald Slobodchikov3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
27.02.19
1. kolo
vs. Pietro Rondoni1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
28.01.19
1. kolo kval.
vs. Razvan Marius Codescu2-6, 6-4, 7-10 prehradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
26.01.19
1. kolo
vs. Maxime Hamou Maxime Hamou - nenastúpil(a/i) výhradetail zápasu
Turkey Turkey F40 - antuka
11.12.18
1. kolo
vs. Gorazd Srbljak0-6, 2-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F39 - antuka
02.12.18
2. kolo kval.
vs. Demetris Azoides6-3, 4-6, 5-7 prehradetail zápasu
01.12.18
1. kolo kval.
vs. Morad-Mackey Den Drijver6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F35 - antuka
07.11.18
1. kolo
vs. Peter Nagy3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Turkey Turkey F34 - antuka
28.10.18
2. kolo kval.
vs. Sultan Narbekov1-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Kayra Kargin6-2, 6-2 výhradetail zápasu
<