ZÁPAS
16.11.20 | 2. kolo kval. | Stuart Parker | Patrik Hartmeier | 6-3, 6-1 | M15 Heraklion | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
04.01.97, 27 rokov
04.01.97, 27 rokov
Stuart Parker vs. Patrik Hartmeier - Vzájomné zápasy
16.11.20 | 2. kolo kval. | Stuart Parker | Patrik Hartmeier | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Stuart Parker form & Patrik Hartmeier form
Stuart Parker - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.24 štvrťfinále | vs. Max Wiskandt | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Antoine Vincent | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.04.24 finále | vs. Lukas Pokorny | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.24 semifinále | vs. Moerani Bouzige | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
12.04.24 štvrťfinále | vs. Max Wiskandt | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Max Stenzer | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Elmar Ejupovic | - | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Gianmarco Ferrari | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 štvrťfinále | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
03.02.24 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 0-3, - Stuart Parker - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stylianos Christodoulou | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Patrik Hartmeier - posledné zápasy
M25 Trimbach - koberec | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Luc Hoeijmans | 3-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 6-1, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Stuart Parker | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-73, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.20 kvalifik. | vs. Raphael Baltensperger | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Magnaudet | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. David Martirosian | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pajulahti - tvrdý I. | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Amadatus Admiraal | 6-1, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Igor Straatsma | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Reggio - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-78, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Antonin Stepanek | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 2-6 | detail zápasu |