ZÁPAS
16.07.20 | 1. kolo | Stuart Parker | Jules Okala | 2-6, 6-2, 10-7 | All Lower | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jules Okala | |
0-0, 30-15 | ||
Stuart Parker | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
1-1 | Jules Okala | |
0-0 | ||
Stuart Parker | 1-2 | |
0-0, 0-15 | ||
1-3 | Jules Okala | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Stuart Parker | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-4 | Jules Okala | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Stuart Parker | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Jules Okala | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Stuart Parker | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
2-0 | Jules Okala | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Stuart Parker | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
3-1 | Jules Okala | |
0-0, 30-0 | ||
Stuart Parker | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-2 | Jules Okala | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Stuart Parker | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Jules Okala | |
Stuart Parker | 1-0 | |
1-1 | Jules Okala | |
Stuart Parker | 2-1 | |
4-2 | Jules Okala | |
Stuart Parker | 4-3 | |
5-5 | Jules Okala | |
Stuart Parker | 7-5 | |
8-6 | Jules Okala | |
Stuart Parker | 8-7 | |
9-7 | Jules Okala | |
10-7 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Stuart Parker vs. Jules Okala - Vzájomné zápasy
16.07.20 | 1. kolo | Stuart Parker | Jules Okala | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Stuart Parker form & Jules Okala form
Stuart Parker - posledné zápasy
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Elmar Ejupovic | - | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Gianmarco Ferrari | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hynek Barton | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 4-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.24 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 štvrťfinále | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Peter Nad | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 0-3, - Stuart Parker - skreč | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stylianos Christodoulou | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.23 štvrťfinále | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Jacob Kahoun | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.23 finále | vs. Mohamed Safwat | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Henry Searle | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Mees Rottgering | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Van Rensburg | 6-2, 5-1, Sean Van Rensburg - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.23 finále | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Jules Okala - posledné zápasy
M25 Santo - tvrdý | ||||
23.02.22 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 2-4, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
M25 Cancun - tvrdý | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Keegan Smith | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Blumenau Challenger - antuka | ||||
10.01.22 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Baptiste Crepatte | 7-5, 6-73, 0-3, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.21 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 3-6, 1-2, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
13.01.21 1. kolo | vs. Karlis Ozolins | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
10.01.21 semifinále | vs. Antoine Bellier | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.21 štvrťfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-3, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
07.01.21 2. kolo | vs. Marc Othman Ktiri | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
05.01.21 1. kolo | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
14.10.20 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
22.09.20 1. kolo | vs. Andreas Seppi | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
17.09.20 2. kolo | vs. Lucas Miedler | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 1-0, Matej Vocel - skreč | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
02.09.20 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Stuart Parker | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Gabriel Petit | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Gerard Granollers | 2-6, 1-2, - Jules Okala - skreč | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Cengiz Aksu | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.02.20 štvrťfinále | vs. Peter Makk | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.20 semifinále | vs. Jonas Forejtek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Fabian Marozsan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Fajta | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
16.02.20 finále | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Sebastian Baez | 6-2, 7-5 | detail zápasu |