Strong Kirchheimer vs. Noah Schachter 20.06.2020

Strong Kirchheimer vs. Noah Schachter 20.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnanie

ZÁPAS

20.06.201. koloStrong Kirchheimer Noah Schachter 6-0, 6-3 All Lower antuka

ŠTATISTIKY

1
0-0Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva1-0
0-0, 15-15, 40-15
2-0Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 30-0
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva3-0
0-0, 15-15, 30-30
4-0Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 0-15, 15-15
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva5-0
0-0, 30-0
6-0
2
0-0Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 15-0, 30-0
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva1-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-30
1-1Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 0-15, 15-30, 30-30
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva2-1
0-0, 30-0
3-1Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva4-1
0-0, 15-15, 30-30
4-2Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva5-2
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP]
5-3Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
6-3

Strong Kirchheimer
USA
26.04.95, 25 rokov




489
73
49 628 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
06.09.99, 21 rokov







Noah Schachter
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Strong Kirchheimer vs. Noah Schachter - Vzájomné zápasy

20.06.201. koloStrong KirchheimerNoah Schachter6-0, 6-3 detail zápasu All Lower antuka

Strong Kirchheimer - posledné zápasy

USA Orlando Challenger - tvrdý
14.11.20
1. kolo kval.
vs. Sadio Doumbia6-3, 5-7, 2-6 prehradetail zápasu
USA Cary Challenger - tvrdý
07.11.20
1. kolo kval.
vs. Alexander Ritschard3-6, 4-6 prehradetail zápasu
France M15 Forbach - koberec
30.09.20
1. kolo
vs. Antoine Bellier6-71, 4-6 prehradetail zápasu
Portugal M15 Castelo - tvrdý
27.09.20
finále
vs. Lucas Catarina3-6, 6-2, 6-711 prehradetail zápasu
26.09.20
semifinále
vs. Riccardo Balzerani6-1, 6-3 výhradetail zápasu
25.09.20
štvrťfinále
vs. Joao Lucas Reis Da Silva3-6, 7-66, 6-2 výhradetail zápasu
24.09.20
1. kolo
vs. Alafia Ayeni7-64, 6-2 výhradetail zápasu
24.09.20
2. kolo
vs. Leopold Zima6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France M25+H Plaisir - tvrdý I.
16.09.20
1. kolo
vs. Baptiste Crepatte1-6, 2-6 prehradetail zápasu
All Lower - antuka
04.08.20
1. kolo
vs. Jordi Arconada6-4, 6-76, 8-10 prehradetail zápasu
03.08.20
1. kolo
vs. Grigoriy Lomakin7-61, 6-2 výhradetail zápasu
24.07.20
1. kolo
vs. Jordi Arconada6-2, 7-5 výhradetail zápasu
23.07.20
1. kolo
vs. Dmitry Popko6-0, 2-6, 9-7 výhradetail zápasu
06.07.20
1. kolo
vs. Michael Redlicki6-3, 5-7, 10-1 výhradetail zápasu
05.07.20
1. kolo
vs. Alejandro Tabilo7-69, 6-71, 10-4 výhradetail zápasu
04.07.20
1. kolo
vs. Adam El Mihdawy6-3, 6-3 výhradetail zápasu
04.07.20
1. kolo
vs. Nicolas Mejia3-6, 6-1, 7-10 prehradetail zápasu
03.07.20
1. kolo
vs. Axel Geller3-6, 3-6 prehradetail zápasu
02.07.20
1. kolo
vs. Michael Mmoh7-5, 1-6, 5-10 prehradetail zápasu
20.06.20
1. kolo
vs. Noah Schachter6-0, 6-3 výhradetail zápasu
17.06.20
1. kolo
vs. Brian Baker6-2, 6-0 výhradetail zápasu
USA Columbus Challenger - tvrdý I.
27.02.20
3. kolo
vs. Kaichi Uchida4-6, 6-1, 6-74 prehradetail zápasu
25.02.20
2. kolo
vs. Peter Polansky4-6, 6-1, 7-65 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo
vs. Jose Hernandez-Fernandez4-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Canada Drummondville Challenger - tvrdý I.
19.02.20
2. kolo
vs. Dominik Koepfer5-7, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
17.02.20
1. kolo
vs. Filip Peliwo6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
14.02.20
2. kolo
vs. Aron Pierce6-3, 7-5 výhradetail zápasu
14.02.20
štvrťfinále
vs. Gabriel Petit4-6, 6-4, 3-6 prehradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Michel Vernier6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
06.02.20
1. kolo
vs. Zane Khan7-5, 5-7, 6-76 prehradetail zápasu

Noah Schachter - posledné zápasy

Dominican Republic M15 Santo - tvrdý
29.11.20
1. kolo kval.
vs. David Fox1-6, 6-3, 9-11 prehradetail zápasu
All Lower - antuka
11.07.20
1. kolo
vs. Dmitry Popko7-68, 3-6, 5-10 prehradetail zápasu
10.07.20
1. kolo
vs. Evgeny Karlovskiy1-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
02.07.20
1. kolo
vs. George Goldhoff6-2, 6-1 výhradetail zápasu
30.06.20
1. kolo
vs. James Cerretani6-4, 6-1 výhradetail zápasu
21.06.20
1. kolo
vs. Jordi Arconada5-7, 1-6 prehradetail zápasu
20.06.20
1. kolo
vs. Strong Kirchheimer0-6, 3-6 prehradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Evan King6-4, 6-1 výhradetail zápasu
16.06.20
1. kolo
vs. Mischa Zverev2-6, 2-6 prehradetail zápasu
12.06.20
1. kolo
vs. Hunter Reese6-3, 5-7, 6-7 prehradetail zápasu
10.06.20
1. kolo
vs. Tyler Mercier6-1, 6-2 výhradetail zápasu
USA M25 Fort - tvrdý
21.10.19
2. kolo kval.
vs. Brian Cernoch6-3, 1-6, 8-10 prehradetail zápasu
20.10.19
1. kolo kval.
vs. Charlie Emhardt6-1, 6-3 výhradetail zápasu
USA M25 Harlingen - tvrdý
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Jimmy Bendeck3-6, 6-0, 6-10 prehradetail zápasu
USA M25 Houston - tvrdý
17.09.19
kvalifik.
vs. George Goldhoff2-6, 6-4, 7-10 prehradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Wally Thayne6-3, 6-2 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Jimmy Bendeck6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
30.07.19
1. kolo
vs. Alejandro Mendoza2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
24.07.19
1. kolo
vs. Joshua Ortlip3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Mexico M15 Cancun - tvrdý
17.07.19
1. kolo
vs. Luis Patino5-7, 6-2, 4-6 prehradetail zápasu
16.07.19
kvalifik.
vs. Jack Gibbens6-1, 6-4 výhradetail zápasu
15.07.19
1. kolo kval.
vs. Seanon Williams6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael M15 Netanya - tvrdý
21.06.19
štvrťfinále
vs. Quentin Robert (1994)3-6, 1-6 prehradetail zápasu
20.06.19
2. kolo
vs. Jordan Hasson6-75, 6-1, 6-4 výhradetail zápasu
19.06.19
1. kolo
vs. Andrea Picchione7-5, 6-72, 7-63 výhradetail zápasu
18.06.19
kvalifik.
vs. Noah Berry4-6, 6-1, 11-9 výhradetail zápasu
17.06.19
1. kolo kval.
vs. Tom Hands6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
13.06.19
2. kolo
vs. Evgeny Tyurnev3-6, 3-6 prehradetail zápasu
12.06.19
1. kolo
vs. Julian Bradley6-4, 6-4 výhradetail zápasu
10.06.19
1. kolo kval.
vs. Orel Ovil6-2, 7-5 výhradetail zápasu
<