ZÁPAS
10.01.21 | 1. kolo kval. | Steven Diez | Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | Doha | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Steven Diez | Alexey Vatutin | |
1. podanie % | 47/75 (63%) | 71/105 (68%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/47 (74%) | 36/71 (51%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/28 (43%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 51/105 (49%) | 28/75 (37%) |
Vyhrané body celkom | 98/180 (54%) | 82/180 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Steven Diez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Steven Diez | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Steven Diez | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steven Diez | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Steven Diez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Steven Diez | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Steven Diez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Steven Diez | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Steven Diez | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Steven Diez | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Steven Diez | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Alexey Vatutin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Steven Diez | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Steven Diez vs. Alexey Vatutin - Vzájomné zápasy
10.01.21 | 1. kolo kval. | Steven Diez | Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Doha | tvrdý |
07.07.19 | 1. kolo | Steven Diez | Alexey Vatutin | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Braunschweig Challenger | antuka |
29.04.17 | 1. kolo kval. | Alexey Vatutin | Steven Diez | 7-62, 7-67 | detail zápasu | Istanbul | antuka |
30.11.15 | semifinále | Alexey Vatutin | Steven Diez | 7-65, 6-2 | detail zápasu | Cyprus F3 | tvrdý |
23.11.15 | štvrťfinále | Steven Diez | Alexey Vatutin | 6-4, 7-63 | detail zápasu | Cyprus F2 | tvrdý |
Steven Diez form & Alexey Vatutin form
Steven Diez - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Felix Gill | 3-6, 0-1, - Steven Diez - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-4, 4-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-4, 5-7, 7-65 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Australia - tvrdý | ||||
03.01.24 | vs. Stefanos Tsitsipas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.23 | vs. Nicolas Jarry | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Liam Draxl | 4-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yan Bai | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Terence Atmane | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Andrew Paulson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Szymon Kielan | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Timo Stodder | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Alexey Vatutin - posledné zápasy
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Fajing Sun | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Alexis Gautier | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Fajing Sun | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Hugo Pierre | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-4, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 7-62, 1-4, - Alexey Vatutin - skreč | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Andrea Picchione | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Gergely Madarasz | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jacob Fearnley | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 3-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Max Alcala Gurri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
29.10.23 finále | vs. Tom Paris | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Tim Handel | 6-3, 6-1 | detail zápasu |