Česká republika
21.06.00, 23 rokov
21.06.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Slovensko
06.02.01, 23 rokov
06.02.01, 23 rokov
Stepan Pecak vs. Janos Fekete - Vzájomné zápasy
13.09.20 | 1. kolo kval. | Stepan Pecak | Janos Fekete | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Prague | antuka |
Stepan Pecak form & Janos Fekete form
Stepan Pecak - posledné zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Almeida | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Gabriele Piraino | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ilias Hirani Worthington | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Matt Ponchet | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Noah Gabriel | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Veigy - koberec | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 3-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Matteo Rocci | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Antonio Verno | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Artur Martsinkevich | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Philippe Renard | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Lars Aregger | 1-6, 6-2, 12-14 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksander Chayka | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Bretislav Lukas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Lavizzari | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sion - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Remy Bertola | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Jermar | 5-7, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Thomas Mathys | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Schmitz | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Davide Ferrarolli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.07.23 2. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 6-0, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Adam Blecha | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-4, 1-6, 10-2 | detail zápasu |
Janos Fekete - posledné zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Denny Vojtischek | 6-75, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Sander Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Manuel Lazic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Borys Chmielewski | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Marc Antoine Gaillard | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Attila Boros | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Lazic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.09.22 kvalifik. | vs. Leo Vithoontien | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas Nugent | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vyshkovo - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Romain Faucon | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.21 kvalifik. | vs. Riccardo Tavilla | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Zilina - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.21 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Marek Semjan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
17.08.21 2. kolo kval. | vs. Franco Ribero | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Doboj - antuka | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu |