ZÁPAS
01.09.21 | 1. kolo | Skander Mansouri | Mwendwa Mbithi | 6-2, 2-6, 7-67 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Skander Mansouri | Mwendwa Mbithi | |
1. podanie % | 54/97 (56%) | 80/104 (77%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/54 (78%) | 50/80 (63%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/43 (42%) | 13/24 (54%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané body z returnu | 41/104 (39%) | 37/97 (38%) |
Vyhrané body celkom | 101/201 (50%) | 100/201 (50%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá | 11 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Skander Mansouri | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Skander Mansouri | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Skander Mansouri | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Skander Mansouri | 5-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Skander Mansouri | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Skander Mansouri | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Skander Mansouri | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-4 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Skander Mansouri | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Skander Mansouri | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Skander Mansouri | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-3 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Skander Mansouri | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Skander Mansouri | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Skander Mansouri | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-5 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Skander Mansouri | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Mwendwa Mbithi | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Skander Mansouri vs. Mwendwa Mbithi - Vzájomné zápasy
08.09.21 | 1. kolo | Skander Mansouri | Mwendwa Mbithi | 6-4, 7-5 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
01.09.21 | 1. kolo | Skander Mansouri | Mwendwa Mbithi | 6-2, 2-6, 7-67 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Skander Mansouri form & Mwendwa Mbithi form
Skander Mansouri - posledné zápasy
Acapulco Challenger - tvrdý | ||||
15.04.24 kvalifik. | vs. Andre Ilagan | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Cuernavaca Challenger - tvrdý | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Facundo Mena | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
05.04.24 štvrťfinále | vs. Bernard Tomic | 7-65, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Marc Polmans | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Nick Chappell | 7-65, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Guillermo Delgadillo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Paldanius | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Mats Rosenkranz | 7-68, 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 6-3, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Adrien Gobat | 4-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Zachary Svajda | 5-7, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Brayden Schnur | 6-72, 6-72 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Hudson Rivera | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Charleston Challenger - tvrdý | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 7-5, 6-71, 7-67 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Thai Kwiatkowski | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nuno Pinheiro | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Maxime Janvier | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 6-71, 3-6 | detail zápasu |
Mwendwa Mbithi - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
23.04.24 kvalifik. | vs. Nicola Rispoli | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 kvalifik. | vs. Savva Polukhin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 6-1, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 5-7, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Victor Lilov | 7-62, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Alex Jones | 2-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Sid Donarski | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Joel Kaghami | Joel Kaghami - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Alex Jones | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Henry Barrett | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaeri Hernandez Mariona | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. David Saye | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Rei Sakamoto | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Petrovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 štvrťfinále | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.06.23 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 3-6, 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Piotr Czaczkowski | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Carboni | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 0-6, 2-6 | detail zápasu |