ZÁPAS
05.08.19 | 1. kolo kval. | Sizya Ernest Kivanda | Milen Ianakiev | 6-2, 6-4 | M25 Chiswick | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Sizya Ernest Kivanda | Milen Ianakiev | |
1. podanie % | 42/63 (67%) | 48/60 (80%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/42 (83%) | 27/48 (56%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/21 (24%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 28/60 (47%) | 23/63 (37%) |
Vyhrané body celkom | 68/123 (55%) | 55/123 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 6 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sizya Ernest Kivanda | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Milen Ianakiev | |
0-0 | ||
Sizya Ernest Kivanda | 2-1 | |
3-1 | Milen Ianakiev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
4-1 | Milen Ianakiev | |
0-0 | ||
Sizya Ernest Kivanda | 5-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sizya Ernest Kivanda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
1-0 | Milen Ianakiev | |
0-0 | ||
Sizya Ernest Kivanda | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-1 | Milen Ianakiev | |
0-0, 15-15, 30-40 | ||
Sizya Ernest Kivanda | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Milen Ianakiev | |
0-0, 15-0 | ||
Sizya Ernest Kivanda | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Milen Ianakiev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Sizya Ernest Kivanda | 5-3 | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Milen Ianakiev | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
Veľká Británia
10.04.92, 31 rokov
10.04.92, 31 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
20.07.95, 28 rokov
13 546 $
20.07.95, 28 rokov
13 546 $
Sizya Ernest Kivanda vs. Milen Ianakiev - Vzájomné zápasy
08.12.19 | 1. kolo kval. | Sizya Ernest Kivanda | Milen Ianakiev | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
05.08.19 | 1. kolo kval. | Sizya Ernest Kivanda | Milen Ianakiev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Chiswick | tvrdý |
Sizya Ernest Kivanda form & Milen Ianakiev form
Sizya Ernest Kivanda - posledné zápasy
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Felix Mischker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 3-6, 6-79 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. George Loffhagen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Summers | 7-62, 6-70, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
22.11.22 2. kolo kval. | vs. Pablo Manzano Lapuerta | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 4-6, 7-61, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-63, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Amaury Raynel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.22 kvalifik. | vs. Axel Bergdahl | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Filip Stidell | 6-2, 4-6, 13-15 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.22 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Shiva Swaroop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Maurice | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Tiran Sanghera | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Ben Jones | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.22 kvalifik. | vs. Luca Teboul | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Julian Cash | 7-64, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 4-6, 2-3, - Sizya Ernest Kivanda - skreč | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Robin Catry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.22 kvalifik. | vs. Anthony Turchi | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Bastien Prod'Homme | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Milen Ianakiev - posledné zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Rashed Nawaf | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Gianmarco Amatiste | 6-3, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Malibu - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Drew Baird | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Chris Wettengel | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Claremont - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Diego Nava | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 kvalifik. | vs. Andrea Bessire | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Omni Kumar | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.19 2. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. James Story | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.05.19 kvalifik. | vs. Alexandros Roumpis | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. George Davies | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 6-75, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Quentin Gueydan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.19 kvalifik. | vs. Joshua Luck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Manama - tvrdý | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
08.03.19 štvrťfinále | vs. Geoffrey Blancaneaux | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.03.19 2. kolo | vs. Adrian Obert | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.19 kvalifik. | vs. Alexandru Vasile Manole | 6-3, 7-5 | detail zápasu |