ZÁPAS
03.09.19 | 1. kolo | Simon Freund | Tomas Antonio Serrano Luis | 6-1, 6-1 | M15 Sao | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Simon Freund | Tomas Antonio Serrano Luis | |
1. podanie % | 27/47 (57%) | 23/46 (50%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/27 (78%) | 10/23 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/20 (55%) | 8/23 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/46 (61%) | 15/47 (32%) |
Vyhrané body celkom | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Simon Freund | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-0 | Tomas Antonio Serrano Luis | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Tomas Antonio Serrano Luis | |
0-0 | ||
Simon Freund | 3-1 | |
4-1 | Tomas Antonio Serrano Luis | |
Simon Freund | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tomas Antonio Serrano Luis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40[BP] | ||
Simon Freund | 1-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Tomas Antonio Serrano Luis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Simon Freund | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Tomas Antonio Serrano Luis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-1 | Tomas Antonio Serrano Luis | |
0-0 | ||
6-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
13.03.02, 22 rokov
13.03.02, 22 rokov
Simon Freund vs. Tomas Antonio Serrano Luis - Vzájomné zápasy
03.09.19 | 1. kolo | Simon Freund | Tomas Antonio Serrano Luis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Sao | tvrdý |
Simon Freund form & Tomas Antonio Serrano Luis form
Simon Freund - posledné zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | - | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Preston Stearns | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Nathan Taschereau | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Lars Goran Verwerft | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Jonah Strauch | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. James Davis | 4-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Romano | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jasin Jakupi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Alexis Boureau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Boschmans | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jonas Trinker | 7-5, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabian Hansch Mauritzson | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Rafael Ymer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Andrea Gola | 1-6, - Simon Freund - skreč | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-75, 3-6 | detail zápasu |
Tomas Antonio Serrano Luis - posledné zápasy
M25 Southaven - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Rettke | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Victor Lilov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Perego | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Tiago Pereira | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Hugo Maia | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
12.06.23 kvalifik. | vs. Vladislav Melnic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Vitor Leal | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Louis Allen | 7-5, 3-1, Louis Allen - skreč | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 1-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
01.06.23 1. kolo | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.23 kvalifik. | vs. Tomas Vaise | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Hugo Maia | 0-4, - Tomas Antonio Serrano Luis - skreč | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Robert Shelton | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Diogo Morais | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Hugo Maia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Tiago Torres | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Afonso Salgado | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
06.07.20 1. kolo | vs. Illia Stoliar | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu |