Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.12.99, 24 rokov
12.12.99, 24 rokov
Simon Beaupain vs. Maxim Krapivin - Vzájomné zápasy
08.11.20 | 1. kolo kval. | Simon Beaupain | Maxim Krapivin | 7-61, 6-1 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Simon Beaupain form & Maxim Krapivin form
Simon Beaupain - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ewen Lumsden | 6-3, 6-74, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Peter Buldorini | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Milos Karol | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 štvrťfinále | vs. Fred Simonsson | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maksim Shin | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lewie Lane | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 5-7, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Matt Ponchet | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 finále | vs. Christoph Negritu | 4-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
25.11.23 semifinále | vs. Petr Brunclik | 6-4, 7-611 | detail zápasu | |
24.11.23 štvrťfinále | vs. Romain Faucon | 7-63, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alexandre Aubriot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Louis Tessa | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aurel Ciocanu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Felix Corwin | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.08.23 2. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ruben Hartig | 6-3, 5-7, 6-3 | detail zápasu |
Maxim Krapivin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | detail zápasu |