ZÁPAS
13.10.21 | 1. kolo | Simeon Terziev | George Tsivadze | 6-2, 2-0, - skreč | M15 Sozopol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Simeon Terziev | George Tsivadze | |
1. podanie % | 20/32 (63%) | 16/25 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 14/20 (70%) | 5/16 (31%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/12 (58%) | 3/9 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 17/25 (68%) | 11/32 (34%) |
Vyhrané body celkom | 38/57 (67%) | 19/57 (33%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simeon Terziev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Simeon Terziev | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | George Tsivadze | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Simeon Terziev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Simeon Terziev | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | George Tsivadze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Simeon Terziev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | George Tsivadze | |
0-0 | ||
- skreč |
Bulharsko
06.10.02, 21 rokov
06.10.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Simeon Terziev vs. George Tsivadze - Vzájomné zápasy
13.10.21 | 1. kolo | Simeon Terziev | George Tsivadze | 6-2, 2-0, George Tsivadze - skreč | detail zápasu | M15 Sozopol | tvrdý |
Simeon Terziev form & George Tsivadze form
Simeon Terziev - posledné zápasy
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 7-60, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. William Jucha | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Nari | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Cezar Gabriel Papoe | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Jonathan Mridha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. George Lazarov | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Dimitrov | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.22 kvalifik. | vs. Mikail Alimli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.12.22 2. kolo kval. | vs. Sicheng Li | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.22 2. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 4-6, 7-64, 9-11 | detail zápasu | |
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Eskander Guryev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
22.10.22 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.22 štvrťfinále | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Admir Kalender | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Yann Wojcik | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-74, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Patrik Jurina | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.04.22 kvalifik. | vs. Diego Barreto Sanchez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Fletcher Scott | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Amirhosein Kepadkho | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Vuk David Stramput | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 6-1, 4-6, 11-13 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Amir Hossein Badi | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
George Tsivadze - posledné zápasy
M15 Telavi - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ivan Denisov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Savelii Shpita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Sasha Merzetti | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 1-6, - George Tsivadze - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
28.02.23 kvalifik. | vs. Marco De Rossi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Burnashov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Finn Reynolds | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.22 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Riccardo Campagnola | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.22 štvrťfinále | vs. Lukas Pokorny | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Tristan Nitschke | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Nikoloz Davlianidze | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Anmar Faleh Alhogbani | 7-65, 6-72, 4-10 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Karthigeyan Ravikumar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
10.08.22 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. David Chelidze | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Daniel Ibragimov | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Liam Oliver | 1-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Adam Jones | 2-6, 6-74 | detail zápasu |