ZÁPAS
04.04.21 | 1. kolo kval. | Sidane Pontjodikromo | Maurus Malgiaritta | 6-1, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
24.07.01, 22 rokov
24.07.01, 22 rokov
Sidane Pontjodikromo vs. Maurus Malgiaritta - Vzájomné zápasy
08.03.23 | kvalifik. | Sidane Pontjodikromo | Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Quinta | tvrdý |
20.02.23 | 2. kolo kval. | Sidane Pontjodikromo | Maurus Malgiaritta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Faro | tvrdý |
04.04.21 | 1. kolo kval. | Sidane Pontjodikromo | Maurus Malgiaritta | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Sidane Pontjodikromo form & Maurus Malgiaritta form
Sidane Pontjodikromo - posledné zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Peter Bertran | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Axel Nefve | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Andrew Fenty | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 3-6, 0-1, - Sidane Pontjodikromo - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Leonardo Borrelli | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Matej Dodig | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Emilien Demanet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Deney Wassermann | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Leyton Rivera | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Felix Mischker | 1-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Yanki Erel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Benedikt Henning | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Matthew William Donald | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Gabriel Decamps | Gabriel Decamps - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu |
Maurus Malgiaritta - posledné zápasy
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Tommaso Compagnucci | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ferdinand Kloesters | 6-3, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Tom Frederik Siebold | 3-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Erik Arutiunian | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Christophe Pognon | 6-2, 0-6, 10-2 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Egor Pishchelev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Cesar Bourgois | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Connor Richardson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gallo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Davide Galvanin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sandro Cottino | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Federico Valle | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Omar Hamzaoui | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. David Fix | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Rodrigo Alujas | 7-61, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Enea Ramelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Henry Bernet | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Leo Raquillet | 6-75, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Thomas George Brun | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Marco Berti | 2-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu |