ZÁPAS
09.05.21 | 1. kolo kval. | Sidane Pontjodikromo | Lars Johann | 6-1, 6-1 | M15 Troisdorf | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
18.11.01, 22 rokov
18.11.01, 22 rokov
Sidane Pontjodikromo vs. Lars Johann - Vzájomné zápasy
09.05.21 | 1. kolo kval. | Sidane Pontjodikromo | Lars Johann | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Troisdorf | antuka |
Sidane Pontjodikromo form & Lars Johann form
Sidane Pontjodikromo - posledné zápasy
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-76, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Peter Bertran | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Axel Nefve | 7-5, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Andrew Fenty | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 3-6, 0-1, - Sidane Pontjodikromo - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Leonardo Borrelli | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Matej Dodig | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Iliyan Radulov | 6-73, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Emilien Demanet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Deney Wassermann | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Leyton Rivera | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
08.12.23 štvrťfinále | vs. Giles Hussey | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Felix Mischker | 1-6, 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
03.12.23 finále | vs. Yanki Erel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Giles Hussey | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Elgin Khoeblal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Benedikt Henning | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Niels Visker | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Matthew William Donald | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Gabriel Decamps | Gabriel Decamps - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-4, 3-6, 7-5 | detail zápasu |
Lars Johann - posledné zápasy
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 1-6, 6-2, 6-74 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 7-64, 10-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Nitschke | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Chris Rodesch | 2-6, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Tom Pisane | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Wojcik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Lodewijk Weststrate | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.22 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-3, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Batiste Guerra | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Jannik Rother | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Obert | Adrian Obert - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Sergis Kyratzis | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 7-67, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Niklas Schell | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Kaj Quirijns | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Robin Lang | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Dragoni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Milan Welte | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Bulut Ozcelik | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 4-6, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu |