ZÁPAS
16.02.20 | 1. kolo kval. | Sergo Sikharulidze | Anthony Turchi | 4-6, 6-1, 10-4 | M15 Sharm | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Gruzínsko
19.11.90, 33 rokov
19.11.90, 33 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
19.03.97, 27 rokov
19.03.97, 27 rokov
Sergo Sikharulidze vs. Anthony Turchi - Vzájomné zápasy
16.02.20 | 1. kolo kval. | Sergo Sikharulidze | Anthony Turchi | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Sergo Sikharulidze form & Anthony Turchi form
Sergo Sikharulidze - posledné zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Matthew Hulme | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Sparsh Rathi Rathi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Finn Bass | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-3, 1-0, Tom Varzandeh - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aryan Lakshmanan | 7-5, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Fabio Nestola | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 7-67, 7-65 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Luciano Barbarino | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tamas Belafalvi-Balint | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Tsihon Fedorov | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 6-4, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Gerbaud | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Zhenxiong Dong | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Magd Eldin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sho Nagai | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Amirali Ghavam | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Artur Martsinkevich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Mohammed Mohazebnia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mu Fu Tsai | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
02.01.24 kvalifik. | vs. Ruslan Kastsiukevich | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Ali Shahrokhi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Zarrabian | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Matteo Meneghetti | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Anthony Turchi - posledné zápasy
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Vincent Schatzmann | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 3-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.22 kvalifik. | vs. Jussi Salmio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Smoliner | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Roan Jones | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 6-75, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Maxime Dubouch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Roan Jones | 0-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Pescara - antuka | ||||
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Facundo Arias Bisso | 6-75, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Guerra Yuri Guerra Yuri | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ginefri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Michel Vernier | 7-65, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
10.05.21 kvalifik. | vs. Jacob Brumm | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-4, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Niklas Schell | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Yuichiro Inui | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Muzingaye Dickson Andile Sibanda | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-75, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Romain Gales | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Karlo Kranic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-2, 6-3 | detail zápasu |