ZÁPAS
09.07.19 | kvalifik. | Sergio Martos Gornes | Xavier Gabarro | 6-2, 6-0 | M25 Getxo | antuka |
ŠTATISTIKY
Sergio Martos Gornes | Xavier Gabarro | |
1. podanie % | 27/39 (69%) | 38/53 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/27 (81%) | 18/38 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/12 (58%) | 4/15 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 31/53 (58%) | 10/39 (26%) |
Vyhrané body celkom | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-0 | Xavier Gabarro | |
0-0 | ||
Sergio Martos Gornes | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-1 | Xavier Gabarro | |
0-0, 15-0 | ||
Sergio Martos Gornes | 3-2 | |
0-0, 0-15 | ||
4-2 | Xavier Gabarro | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Sergio Martos Gornes | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Xavier Gabarro | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sergio Martos Gornes | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Xavier Gabarro | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Sergio Martos Gornes | 3-0 | |
0-0, 30-0 | ||
Sergio Martos Gornes | 5-0 | |
0-0 | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
16.10.99, 24 rokov
16.10.99, 24 rokov
Sergio Martos Gornes vs. Xavier Gabarro - Vzájomné zápasy
09.07.19 | kvalifik. | Sergio Martos Gornes | Xavier Gabarro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M25 Getxo | antuka |
Sergio Martos Gornes form & Xavier Gabarro form
Sergio Martos Gornes - posledné zápasy
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
05.09.19 štvrťfinále | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Xavier Gabarro - posledné zápasy
M15 Sabadell - antuka | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Robin Mick Bucher | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-75, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Guillem Puentes Gabriel | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 6-4, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Kirill Mishkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Martinez Garcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-77, 11-9 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ruben Serrano Madrid | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 7-5, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sean Cuenin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Antonio Prat | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 0-3 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 2-6 | detail zápasu |