ZÁPAS
08.07.19 | 1. kolo kval. | Sergio Martos Gornes | Lluis Dolz | 7-65, 6-1 | M25 Getxo | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Španielsko
03.06.99, 24 rokov
03.06.99, 24 rokov
Sergio Martos Gornes vs. Lluis Dolz - Vzájomné zápasy
01.03.20 | 1. kolo kval. | Sergio Martos Gornes | Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | M25 Murcia | antuka |
08.07.19 | 1. kolo kval. | Sergio Martos Gornes | Lluis Dolz | 7-65, 6-1 | detail zápasu | M25 Getxo | antuka |
Sergio Martos Gornes form & Lluis Dolz form
Sergio Martos Gornes - posledné zápasy
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
05.09.19 štvrťfinále | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Lluis Dolz - posledné zápasy
M25 Murcia - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 4-6, 0-5, - Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 0-2, - Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ceppellini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Pol Sanchez Vinas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 1-6, 0-2, - Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Alejandro Herrera Cuadrado | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Batista | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Mason Recci | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Murcia - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Bart Van Den Berg | 0-3, - Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
Egypt F31 - antuka | ||||
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Egypt F29 - antuka | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Mohamed Hesham | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Ashraf El Sayed | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Mozambique F2 - tvrdý | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Tyler Lu | 3-6, 0-3, - Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
12.11.18 1. kolo | vs. Roy Hobbs | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Mozambique F1 - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Luke Jacob Gamble | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Portugal F22 - tvrdý | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Tilen Zitnik | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Marc Giner | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Spain F26 - antuka | ||||
02.09.18 kvalifik. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Adria Alvarez | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Belgium F10 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Harry Lim | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu |