ZÁPAS
24.07.19 | 1. kolo | Sergio Martos Gornes | Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | M25 Denia | antuka |
ŠTATISTIKY
Sergio Martos Gornes | Andrey Chepelev | |
1. podanie % | 33/50 (66%) | 43/61 (70%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/33 (85%) | 25/43 (58%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 28/61 (46%) | 12/50 (24%) |
Vyhrané body celkom | 66/111 (59%) | 45/111 (41%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Sergio Martos Gornes | 0-0 | |
0-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Sergio Martos Gornes | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-1 | Andrey Chepelev | |
0-0 | ||
Sergio Martos Gornes | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sergio Martos Gornes | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Andrey Chepelev | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Sergio Martos Gornes | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Andrey Chepelev | |
Sergio Martos Gornes | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-1 | Andrey Chepelev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sergio Martos Gornes | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sergio Martos Gornes | 4-2 | |
0-0 | ||
4-3 | Andrey Chepelev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sergio Martos Gornes | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Andrey Chepelev | |
0-0, 0-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sergio Martos Gornes vs. Andrey Chepelev - Vzájomné zápasy
24.07.19 | 1. kolo | Sergio Martos Gornes | Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Denia | antuka |
01.06.17 | 2. kolo | Sergio Martos Gornes | Andrey Chepelev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Turkey F21 | antuka |
Sergio Martos Gornes form & Andrey Chepelev form
Sergio Martos Gornes - posledné zápasy
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
19.07.21 kvalifik. | vs. Mathias Bourgue | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
20.06.20 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 6-77, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Roberto Ortega-Olmedo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Miguel Damas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 6-0, 5-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-4, 5-0, Lluis Dolz - skreč | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Jaroslav Pospisil | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Gerard Granollers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
05.09.19 štvrťfinále | vs. Jose Hernandez-Fernandez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
03.09.19 1. kolo | vs. Daniel Labrador | 6-0, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-66, 6-77, 6-73 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Walter Trusendi | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Carlos Alcaraz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.19 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
15.07.19 kvalifik. | vs. Igor Sijsling | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Michael Geerts | 6-4, 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Andrey Chepelev - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Deney Wassermann | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Samuil Konov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 0-6, 0-1, - Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Ghouse Ali Faisal | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Joris Moret | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Edas Butvilas | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 1-3, - Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Michael Vrbensky | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Aleksandre Shvangiradze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Viktor Kirov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Roman Postolka | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 3-6, 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mats Moraing | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Milos Karol | 4-6, 6-4, 6-75 | detail zápasu |