ZÁPAS
19.05.22 | štvrťfinále | Sergey Fomin | Kaichi Uchida | 5-7, 6-3, 6-4 | Shymkent 2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Sergey Fomin | Kaichi Uchida | |
1. podanie % | 61/99 (62%) | 50/94 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 46/61 (75%) | 33/50 (66%) |
Vyhrané body z 2.podania | 18/38 (47%) | 23/44 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 38/94 (40%) | 35/99 (35%) |
Vyhrané body celkom | 102/193 (53%) | 91/193 (47%) |
Dvojchyby | 2 | 9 |
Esá | 9 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sergey Fomin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sergey Fomin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sergey Fomin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Sergey Fomin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sergey Fomin | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Kaichi Uchida | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Sergey Fomin | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Kaichi Uchida | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sergey Fomin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Sergey Fomin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Sergey Fomin | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sergey Fomin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Kaichi Uchida | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Sergey Fomin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sergey Fomin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Kaichi Uchida | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Sergey Fomin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Kaichi Uchida | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Sergey Fomin | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Kaichi Uchida | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sergey Fomin | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Kaichi Uchida | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Sergey Fomin | 6-4 | |
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Sergey Fomin vs. Kaichi Uchida - Vzájomné zápasy
19.05.22 | štvrťfinále | Sergey Fomin | Kaichi Uchida | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | Shymkent 2 | antuka |
Sergey Fomin form & Kaichi Uchida form
Sergey Fomin - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Egor Agafonov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Evgeny Philippov | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-3, 6-73, 7-64 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-1, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Martin Landaluce | 1-6, 6-710 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Hubert Hurkacz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.12.23 štvrťfinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Kerem Yilmaz | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 semifinále | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.12.23 finále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.23 štvrťfinále | vs. Denys Klok | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.23 2. kolo | vs. Lucio Carnevalle | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-4, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Maxim Zhukov | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mert Naci Turker | 1-0, Mert Naci Turker - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Marko Maksimovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Alex Knaff | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Kaichi Uchida - posledné zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-77, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Martin Antonio Vergara Del Puerto | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Vasek Pospisil | 7-64, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Dan Added | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tennys Sandgren | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 7-5, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Rio Noguchi | 7-64, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Ji Sung Nam | 7-66, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcos Giron | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhangjiagang Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Colin Sinclair | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Los Cabos - tvrdý | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Salinas Challenger - tvrdý | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Christian Langmo | 7-66, 0-6, 6-0 | detail zápasu |