Japonsko
25.12.00, 23 rokov
34 580 $
25.12.00, 23 rokov
34 580 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
India
08.07.97, 26 rokov
08.07.97, 26 rokov
Seita Watanabe vs. Sahil Gaware - Vzájomné zápasy
17.02.20 | 2. kolo kval. | Seita Watanabe | Sahil Gaware | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Seita Watanabe form & Sahil Gaware form
Seita Watanabe - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 kvalifik. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
22.12.23 štvrťfinále | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - skreč | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
15.09.23 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-0, 6-0 | detail zápasu |
Sahil Gaware - posledné zápasy
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Arpit Sharma | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.21 2. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Muthu Senthilkumar | 7-5, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Tanik Gupta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.21 1. kolo | vs. Erik Crepaldi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe La Vela | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. William Nolan | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ibrahim Kibet Yego | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Artur Soghoyan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Alberto Cammarata | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Christos Avraam | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Tae-Woo Lee | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yuichiro Inui | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Ali Zaghloul | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrei Sokolov | 6-0, Andrei Sokolov - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ahmed Mounir | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Youssef Omar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Stefano Battaglino | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Aly Shokeir | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Patric Prinoth | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Christos Avraam | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu |