ZÁPAS
15.01.22 | štvrťfinále | Sebastian Gima | Matas Vasiliauskas | 6-2, 4-1 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Sebastian Gima | Matas Vasiliauskas | |
1. podanie % | 24/35 (69%) | 25/43 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 17/24 (71%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/11 (55%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 24/43 (56%) | 12/35 (34%) |
Vyhrané body celkom | 47/78 (60%) | 31/78 (40%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sebastian Gima | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Gima | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Sebastian Gima | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Sebastian Gima | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Sebastian Gima | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Sebastian Gima | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Matas Vasiliauskas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Sebastian Gima | 4-1 | |
4-1 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Litva
29.03.02, 22 rokov
11 216 $
29.03.02, 22 rokov
11 216 $
Sebastian Gima vs. Matas Vasiliauskas - Vzájomné zápasy
15.01.22 | štvrťfinále | Sebastian Gima | Matas Vasiliauskas | 6-2, 4-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Sebastian Gima form & Matas Vasiliauskas form
Sebastian Gima - posledné zápasy
Ostrava Challenger - antuka | ||||
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Filip Duda | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.24 1. kolo | vs. Dario Drebenstedt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
08.04.24 kvalifik. | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 6-1, 3-1, Michael Vrbensky - skreč | detail zápasu | |
Barletta Challenger - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Marco Miceli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Dominik Kellovsky | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniele Minighini | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Stijn Slump | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
24.02.24 štvrťfinále | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.02.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.02.24 2. kolo | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Cezar Cretu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.02.24 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
10.02.24 štvrťfinále | vs. Clement Tabur | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-4, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Millen Hurrion | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kevin Edengren | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alexander Orlov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Arthur Gea | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Matas Vasiliauskas - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Devin Badenhorst | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Demetris Azoides | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Igor Dudun | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Finn Murgett | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Adam Gabor Szoke | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sodan | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Etienne Donnet | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gallo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Scott Cameron | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 5-7, 1-3, - Matas Vasiliauskas - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Tsihon Fedorov | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Youssef Boubaker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Suhith Reddy Lanka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Antoine Vincent | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Philibert | 7-66, Nicolas Philibert - skreč | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Sergio Badini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 1-4, - Matas Vasiliauskas - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 6-1, 6-72, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Cook | 2-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 0-4, - Matas Vasiliauskas - skreč | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Marek Nano | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Stephanos Schinas | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Richard Zusman | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-1, 6-1 | detail zápasu |