ZÁPAS
27.02.22 | 1. kolo kval. | Sarp Agabigun | Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Grécko
13.05.97, 26 rokov
13.05.97, 26 rokov
Sarp Agabigun vs. Stephanos Schinas - Vzájomné zápasy
27.02.22 | 1. kolo kval. | Sarp Agabigun | Stephanos Schinas | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Sarp Agabigun form & Stephanos Schinas form
Sarp Agabigun - posledné zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Clement Chidekh | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Calin Manda | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 7-66, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Matyas Fuele | 7-64, 3-3, Matyas Fuele - skreč | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 3-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tehran - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Timofei Derepasko | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 7-68, 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Adam Walton | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.04.23 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alfredo Casso | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
31.03.23 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
30.03.23 2. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 2-6, 7-63 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Milos Karol | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 štvrťfinále | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.01.23 2. kolo | vs. Koray Kirci | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
13.01.23 1. kolo | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.22 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.12.22 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Stephanos Schinas - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Adam Kushnir | 6-0, 4-0, Adam Kushnir - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Martin Klizan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryan Johnson | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Corban Crowther | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Christos Glavas | 2-6, 7-67, 10-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Leo Gutjahr | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Tancredi Alfano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-4, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Maximo Nagele | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Theodoros Marios Valtsis | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lior Goldenberg | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Filip Freitag | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 7-63, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Sorensen | 3-6, 7-62, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Benoit Torcq | 7-67, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Dorian Kos | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 3-6, 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Andy Allen | 6-1, 6-3 | detail zápasu |