ZÁPAS
03.06.18 | 1. kolo kval. | Sardor Pulatov | Mark Tryakshin | 6-1, 6-4 | Uzbekistan F4 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Uzbekist
26.05.87, 36 rokov
26.05.87, 36 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
26.07.01, 22 rokov
26.07.01, 22 rokov
Sardor Pulatov vs. Mark Tryakshin - Vzájomné zápasy
22.09.18 | 1. kolo kval. | Mark Tryakshin | Sardor Pulatov | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Kazakhstan F8 | antuka |
03.06.18 | 1. kolo kval. | Sardor Pulatov | Mark Tryakshin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Uzbekistan F4 | tvrdý |
21.04.18 | 1. kolo kval. | Mark Tryakshin | Sardor Pulatov | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | Kazakhstan F5 | antuka |
Sardor Pulatov form & Mark Tryakshin form
Sardor Pulatov - posledné zápasy
M25 Almaty - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Philipp Klimov | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
16.09.18 kvalifik. | vs. Francesco Bessire | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Alibek Aidaraly | 4-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Uzbekistan F4 - tvrdý | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
28.05.18 kvalifik. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 3-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
Uzbekistan F1 - tvrdý | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 5-7, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
11.02.18 kvalifik. | vs. Vladimir Polyakov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Artem Strokan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Kazakhstan F7 - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F6 - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Danis Baybekov | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Molyak | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Mihail Khaldeev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F3 - tvrdý | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Batyr Sapaev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Karshi Challenger - tvrdý | ||||
06.05.17 1. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Uzbekistan F2 - tvrdý | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-5, 5-7, 6-72 | detail zápasu |
Mark Tryakshin - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Franco Roncadelli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Antonio Campo | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Roman Konovalov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.21 2. kolo | vs. Federico Bertuccioli | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Sidorov | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Can Zorlu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Georgii Kravchenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Jonathan Mridha | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Burak Bilgin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Ilya Snitari | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Roman Nashatyrkin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Aleksei Abazov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Artur Khairutdinov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 1-6 | detail zápasu |