ZÁPAS
12.04.21 | 1. kolo kval. | Sanetulla Kutybaev | Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | M15 Shymkent | antuka |
ŠTATISTIKY
Sanetulla Kutybaev | Zhanger Almashev | |
1. podanie % | 6/10 (60%) | 13/14 (93%) |
Vyhrané body z 1.podania | 5/6 (83%) | 9/13 (69%) |
Vyhrané body z 2.podania | 3/4 (75%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 4/14 (29%) | 2/10 (20%) |
Vyhrané body celkom | 12/24 (50%) | 12/24 (50%) |
Dvojchyby | ||
Esá |
ŠTATISTIKY
Uzbekist
04.12.97, 26 rokov
04.12.97, 26 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
17.02.03, 21 rokov
17.02.03, 21 rokov
Sanetulla Kutybaev vs. Zhanger Almashev - Vzájomné zápasy
12.04.21 | 1. kolo kval. | Sanetulla Kutybaev | Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | M15 Shymkent | antuka |
Sanetulla Kutybaev form & Zhanger Almashev form
Sanetulla Kutybaev - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.21 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.04.21 1. kolo | vs. Nikita Kashirin | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Rostislav Galfinger | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Zhanger Almashev | 6-2, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Aleksandr Braynin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Adil Karakayev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Timur Khabibulin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Timur Sottimov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Almaty - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Alexander Chepik | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pjontek | 0-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Gleb Blekher | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Alexander Igoshin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Mikhail Yehayan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Viacheslav Yulik | 6-1, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. David Bogatin | 6-3, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 7-69 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 2-6, 6-4, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
10.04.19 kvalifik. | vs. Sharobiddin Abzalov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Khassanov | Roman Khassanov - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Kazakhstan F8 - antuka | ||||
23.09.18 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Zhanger Almashev - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Venedikt Tsirikidze | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 5-7, 7-68, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. John Bernard | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Kirill Kolganov | 6-73, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Aleksandre Metreveli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Marco Brugnerotto | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | detail zápasu |