ZÁPAS
26.06.22 | 1. kolo kval. | Sandro Cottino | Daiki Yoshimura | 6-2, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Francúzsko
01.08.01, 22 rokov
01.08.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Japonsko
07.03.02, 22 rokov
07.03.02, 22 rokov
Sandro Cottino vs. Daiki Yoshimura - Vzájomné zápasy
26.06.22 | 1. kolo kval. | Sandro Cottino | Daiki Yoshimura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Sandro Cottino form & Daiki Yoshimura form
Sandro Cottino - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonardo Angeloni | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Sven Corbinais | 6-2, 6-77, 10-4 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Allan Deschamps | 7-67, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Carboni | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Lyle Zaloumis | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Jakub Prachar | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Daniel | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Egor Khotchenkov | 1-6, 7-63, 3-10 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 2-1, Ighor Halmenschlager Reis - skreč | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.22 kvalifik. | vs. Marc Antoine Gaillard | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Tramontin | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Liam Branger | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Bohua Dong | 4-0, Bohua Dong - skreč | detail zápasu | |
27.06.22 kvalifik. | vs. Majun Li | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Daiki Yoshimura | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Joao Pedro Drumond Ribeiro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Grasse - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.22 kvalifik. | vs. Nathan Trouve | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.22 2. kolo kval. | vs. Oliver Foran | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Daiki Yoshimura - posledné zápasy
M15 Hinode - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jea Moon Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Yu Tanaka | 6-1, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Oliver Welch | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
26.12.23 1. kolo | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Marin Dumitru | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Emile Hudd | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Farlie | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Takasaki - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Nakagawa | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yuhei Kono | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Kokoro Isomura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 7-61, 6-70, 0-1, - Daiki Yoshimura - skreč | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Yu-Cheng Tsai | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Yi Jui Lo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Chun-Ming Yam | 6-0, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Taisei Kinase | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Tai Sach | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Hien Pham | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Anseong - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.06.23 kvalifik. | vs. Min Soo Kim | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Joonhee Yoon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Hangyeom Kim | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karuizawa - antuka | ||||
30.05.23 kvalifik. | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Taishi Satou | 5-7, 6-0, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-4, 6-74, 6-10 | detail zápasu |