Bulharsko
07.12.02, 21 rokov
07.12.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
10.12.02, 21 rokov
10.12.02, 21 rokov
Samuil Konov vs. Robert Beznea - Vzájomné zápasy
24.07.22 | 1. kolo kval. | Samuil Konov | Robert Beznea | 6-1, 6-4 | detail zápasu | M25+H Bacau | antuka |
Samuil Konov form & Robert Beznea form
Samuil Konov - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Felipe De Dios | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bardia Ziyaei | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Fadi Bidan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Saman Maleki | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. David Fix | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Jan Kupcic | 6-74, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Dominic Ducariu | 5-7, 6-4, 18-20 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 7-62, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Robert Beznea - posledné zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Radu David Turcanu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Niccolo Catini | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Artem Dzhurdzha | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.01.20 2. kolo kval. | vs. Ansu Bhuyan | 1-6, 2-6 | detail zápasu |