ZÁPAS
25.05.23 | 2. kolo | Samuel Vincent Ruggeri | Lorenzo Carboni | 6-3, 6-4 | M15 Kursumlijska | antuka |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
3-0 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-3 | Lorenzo Carboni | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Samuel Vincent Ruggeri | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Samuel Vincent Ruggeri vs. Lorenzo Carboni - Vzájomné zápasy
04.07.23 | 1. kolo | Lorenzo Carboni | Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 7-62 | detail zápasu | M25 Biella | antuka |
25.05.23 | 2. kolo | Samuel Vincent Ruggeri | Lorenzo Carboni | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Kursumlijska | antuka |
Samuel Vincent Ruggeri form & Lorenzo Carboni form
Samuel Vincent Ruggeri - posledné zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Edoardo Lavagno | 4-1, Edoardo Lavagno - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Jacopo Berrettini | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
20.03.24 2. kolo | vs. Richard Gasquet | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Adam Gabor Szoke | 7-67, 6-1 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 5-2, Alexey Zakharov - skreč | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-73, 6-1, 0-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Kris Van Wyk | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Lucas Poullain | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 štvrťfinále | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-0, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Giustino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Joao Sousa | 6-75, 6-3, 6-75 | detail zápasu |
Lorenzo Carboni - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. John Sperle | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Robin Bertrand | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-2, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 7-5, 2-6, 0-3, - Lorenzo Carboni - skreč | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Clement Tabur | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Timo Legout | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Dominik Recek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Daniele Rapagnetta | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Alessandro Spadola | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Filippo Mazzola | 2-6, 0-2, - Lorenzo Carboni - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Filippo Moroni | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Theo Herrmann | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Toufik Sahtali | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
08.07.23 finále | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 0-6 | detail zápasu |