ZÁPAS
07.09.17 | 2. kolo | Samuel Bensoussan | Rrezart Cungu | 7-5, 6-0 | Serbia F5 | antuka |
ŠTATISTIKY
Samuel Bensoussan | Rrezart Cungu | |
1. podanie % | 41/57 (72%) | 43/52 (83%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/41 (76%) | 20/43 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/16 (50%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/5 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 28/52 (54%) | 18/57 (32%) |
Vyhrané body celkom | 67/109 (61%) | 42/109 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Samuel Bensoussan vs. Rrezart Cungu - Vzájomné zápasy
07.09.17 | 2. kolo | Samuel Bensoussan | Rrezart Cungu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | Serbia F5 | antuka |
Samuel Bensoussan form & Rrezart Cungu form
Samuel Bensoussan - posledné zápasy
M15 Sabadell - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Johan Nikles | 1-6, 1-3, - Samuel Bensoussan - skreč | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Flavio Cobolli | 6-1, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
27.09.19 štvrťfinále | vs. Wilson Leite | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.19 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 4-4, Laurent Lokoli - skreč | detail zápasu | |
Italy F32 - antuka | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
08.10.18 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 6-0, 3-0, Pawel Juszczak - skreč | detail zápasu | |
Florence Challenger - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Jelle Sels | 6-1, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
Italy F29 - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F28 - antuka | ||||
19.09.18 2. kolo | vs. Mateo Nicolas Martinez | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F27 - antuka | ||||
14.09.18 semifinále | vs. Marco Bortolotti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.18 štvrťfinále | vs. Antonio Massara | 7-5, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Jannik Sinner | 3-6, 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.18 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Switzerland F5 - antuka | ||||
06.09.18 štvrťfinále | vs. Sandro Ehrat | 2-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.18 2. kolo | vs. Luca Staeheli | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
18.08.18 semifinále | vs. Federico Coria | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.18 štvrťfinále | vs. Alexandru Vasile Manole | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
16.08.18 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 5-7, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Vladislav Melnic | 7-62, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.18 1. kolo | vs. Alexander Simion | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Portugal F13 - antuka | ||||
03.08.18 štvrťfinále | vs. Julian Ocleppo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.18 2. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.18 1. kolo | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Rrezart Cungu - posledné zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
15.06.23 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Arthur Gea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detail zápasu |