ZÁPAS
01.02.19 | 1. kolo | Saida'Lo Saidkarimov | Klim Ivanov | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
ŠTATISTIKY
Saida'Lo Saidkarimov | Klim Ivanov | |
1. podanie % | 29/41 (71%) | 34/47 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/29 (69%) | 16/34 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/12 (58%) | 1/13 (8%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 30/47 (64%) | 14/41 (34%) |
Vyhrané body celkom | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Klim Ivanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Saida'Lo Saidkarimov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Klim Ivanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
31.10.98, 25 rokov
31.10.98, 25 rokov
Saida'Lo Saidkarimov vs. Klim Ivanov - Vzájomné zápasy
01.02.19 | 1. kolo | Saida'Lo Saidkarimov | Klim Ivanov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Saida'Lo Saidkarimov form & Klim Ivanov form
Saida'Lo Saidkarimov - posledné zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Egor Noskin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Rostislav Galfinger | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Alec Adamson | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Sergey Shipilov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Timur Sottimov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Roman Blokhin | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 0-2, - Saida'Lo Saidkarimov - skreč | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Roman Nashatyrkin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-73, 7-66, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.07.19 štvrťfinále | vs. Mikalai Haliak | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.19 2. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 2-4, Djurabeck Karimov - skreč | detail zápasu | |
23.07.19 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
19.07.19 štvrťfinále | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.07.19 2. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 2-6, 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Almaty - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Dostanbek Tashbulatov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Yerassyl Murat | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Fergana Challenger - tvrdý | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Aldin Setkic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 6-4, 2-1, Karim-Mohamed Maamoun - skreč | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Procopio | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Klim Ivanov - posledné zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Muhammadmustafo Abdurakhmonov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Namangan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Andijan - tvrdý | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Simon Freund | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F41 - antuka | ||||
17.12.18 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Daniil Strelchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Artieri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
18.11.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.18 1. kolo | vs. Kayra Kargin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F32 - antuka | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Paul Krattiger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Friedrich Levin Sommerwerck | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Bulut Ozcelik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-4, - Klim Ivanov - skreč | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F4 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Kaiwei Wang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F3 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Marko Novak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Strahinja Pjeranovic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F3 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Yaroslav Sokyrka | 0-6, 1-6 | detail zápasu |