ZÁPAS
25.09.22 | 1. kolo kval. | Sai Karteek Reddy Ganta | Youssef Labbene | 6-3, 6-2 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
India
01.06.00, 23 rokov
11 650 $
01.06.00, 23 rokov
11 650 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Tunisko
12.09.04, 19 rokov
12.09.04, 19 rokov
Sai Karteek Reddy Ganta vs. Youssef Labbene - Vzájomné zápasy
25.09.22 | 1. kolo kval. | Sai Karteek Reddy Ganta | Youssef Labbene | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Sai Karteek Reddy Ganta form & Youssef Labbene form
Sai Karteek Reddy Ganta - posledné zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Seita Watanabe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Lohithaksha Bathrinath | 7-5, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Madhwin Kamath | 6-4, 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Yash Chaurasia | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Dheeraj Kodancha | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Damien Wenger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Wade Hermanus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gift Ngarambe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Oliver Crawford | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Rishi Reddy | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Dharmil Shah | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ethan Terblanche | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Yu-Cheng Tsai | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Tainan - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Xiao-Feng Zhou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Siddhant Banthia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Shivank Bhatnagar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vanja Petrov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chennai - tvrdý | ||||
03.04.23 kvalifik. | vs. Ajay Malik | 7-5, 0-3, - Sai Karteek Reddy Ganta - skreč | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ying-Ze Chen | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mysuru - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Lucknow - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Poorya Paryab | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Hesam Yazdi | 3-6, 6-2, 10-12 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Yasin Hajiloie | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Youssef Labbene - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alvaro Garcia | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 0-6, 1-3, - Youssef Labbene - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Romain Faucon | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Yassine Smiej | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Jadoun | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Benito Sanchez Martinez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Madhwin Kamath | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Adam Nagoudi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Kalman L. Boyd | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
Tunis Challenger - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Shohei Chikami | 5-7, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Marco Berti | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Darrshan Suresh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Maxence Rivet | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Fredrik Lundquist | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 6-78, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ivo Vercik | 7-5, 6-4 | detail zápasu |