ZÁPAS
07.02.22 | 2. kolo kval. | Ryuki Matsuda | Marko Topo | 7-5, - skreč | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ryuki Matsuda vs. Marko Topo - Vzájomné zápasy
07.02.22 | 2. kolo kval. | Ryuki Matsuda | Marko Topo | 7-5, Marko Topo - skreč | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Ryuki Matsuda form & Marko Topo form
Ryuki Matsuda - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Joseph Phillips | 6-79, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Emilien Demanet | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Drew Van Orderlain | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-70, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Jakub Nicod | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Emilien Demanet | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-74, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Aryan Jit Singh | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 finále | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Ryotaro Taguchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Yassine Smiej | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Oliver Tarvet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Rishab Agarwal | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-76, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kabir Hans | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kalin Ivanovski | 7-62, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | detail zápasu |
Marko Topo - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Viktor Durasovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Kyle Edmund | 6-4, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 7-63, 3-6, 6-710 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Oscar Otte | 7-62, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.09.23 2. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.23 štvrťfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Nikola Basic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Jaka Protic Zakelj | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-3, 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Kimmer Coppejans | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Toby Alex Kodat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-71, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Cristian Garin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Braunschweig Challenger - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Henri Laaksonen | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-3, 6-4 | detail zápasu |