ZÁPAS
15.12.21 | 1. kolo | Ryuki Matsuda | Daniel Bagnolini | 6-2, 6-0 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Ryuki Matsuda | Daniel Bagnolini | |
1. podanie % | 26/38 (68%) | 35/56 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/26 (69%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/12 (83%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 31/56 (55%) | 10/38 (26%) |
Vyhrané body celkom | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Ryuki Matsuda | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daniel Bagnolini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ryuki Matsuda | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Daniel Bagnolini | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ryuki Matsuda | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-2 | Daniel Bagnolini | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ryuki Matsuda | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Daniel Bagnolini | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ryuki Matsuda | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Daniel Bagnolini | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ryuki Matsuda | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Daniel Bagnolini | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryuki Matsuda | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Daniel Bagnolini | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
13.02.03, 21 rokov
11 947 $
13.02.03, 21 rokov
11 947 $
Ryuki Matsuda vs. Daniel Bagnolini - Vzájomné zápasy
15.12.21 | 1. kolo | Ryuki Matsuda | Daniel Bagnolini | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Ryuki Matsuda form & Daniel Bagnolini form
Ryuki Matsuda - posledné zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Emilien Demanet | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ron Ellouck | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.03.24 štvrťfinále | vs. Drew Van Orderlain | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-70, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 finále | vs. Jakub Nicod | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Emilien Demanet | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Maxence Beauge | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-74, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Aryan Jit Singh | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.01.24 finále | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Maxence Bertimon | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.01.24 štvrťfinále | vs. Ryotaro Taguchi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Yassine Smiej | 7-5, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Oliver Tarvet | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kalaburagi - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. David Pichler | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Rishab Agarwal | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-76, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Kabir Hans | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Kalin Ivanovski | 7-62, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Luca Giacomini | 5-7, 3-6 | detail zápasu |
Daniel Bagnolini - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Johan Nikles | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Alessandro Ingarao | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ruben Hartig | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pau Bosch Munoz | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 1-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Oscar Moraing | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Silvio Mencaglia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Shyam Sundarr Shri Sailesh | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Daniele Minighini | 6-2, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Alberto Morolli | 7-64, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Marco Dessi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-1, 2-0, Luca Castagnola - skreč | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Mura | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pozzuoli - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
01.09.23 semifinále | vs. Gabriele Pennaforti | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 štvrťfinále | vs. Luca Giacomini | 6-78, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 7-5, 6-4 | detail zápasu |