ZÁPAS
20.01.20 | kvalifik. | Ryan Nijboer | Jim Walder | 6-4, 6-2 | M25 Nussloch | koberec |
ŠTATISTIKY
Ryan Nijboer | Jim Walder | |
1. podanie % | 38/56 (68%) | 54/84 (64%) |
Vyhrané body z 1.podania | 26/38 (68%) | 33/54 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/18 (56%) | 10/30 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/16 (25%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 41/84 (49%) | 20/56 (36%) |
Vyhrané body celkom | 77/140 (55%) | 63/140 (45%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esá | 4 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
2-0 | Jim Walder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ryan Nijboer | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Jim Walder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Ryan Nijboer | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Jim Walder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Ryan Nijboer | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Jim Walder | |
0-0, 0-30 | ||
Ryan Nijboer | 5-4 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jim Walder | |
0-0 | ||
Ryan Nijboer | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Jim Walder | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ryan Nijboer | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Jim Walder | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Ryan Nijboer | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Jim Walder | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Ryan Nijboer | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
31.07.00, 23 rokov
31.07.00, 23 rokov
Ryan Nijboer vs. Jim Walder - Vzájomné zápasy
20.01.20 | kvalifik. | Ryan Nijboer | Jim Walder | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M25 Nussloch | koberec |
Ryan Nijboer form & Jim Walder form
Ryan Nijboer - posledné zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Dali Blanch | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 4-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Cyril Vandermeersch | 6-4, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
28.01.24 finále | vs. Georgii Kravchenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Karl Friberg | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.24 štvrťfinále | vs. Martin Landaluce | 6-73, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Rafael Giotis | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Michiel De Krom | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
13.01.24 semifinále | vs. Jerome Kym | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.01.24 štvrťfinále | vs. Nathan Trouve | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 štvrťfinále | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Luis Llorens Saracho | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Raffael Schaer | 6-0, Raffael Schaer - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Philip Henning | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mark Lajal | 6-3, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Stefano D'Agostino | 6-4, 6-75, 6-2 | detail zápasu |
Jim Walder - posledné zápasy
M15 Marbella - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Lluc Mir Anglada | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Troisdorf - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Tim Riedel | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.04.21 1. kolo kval. | vs. Jimmy Yang | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-1, 2-6, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.02.21 2. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
14.08.20 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Blake Ellis | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Emilien Voisin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 6-3, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
20.01.20 kvalifik. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Gasper Bezjak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eguez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Yeudy Villar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Austin Ansari (USA) | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - koberec | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Piotr Galus | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Borza | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 2-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Zdenek Derkas | 5-7, 1-6 | detail zápasu |