ZÁPAS
22.06.22 | 1. kolo | Rudolf Molleker | Luca Matteo Sobbe | 6-1, 6-2 | M15 Kamen | antuka |
ŠTATISTIKY
Rudolf Molleker | Luca Matteo Sobbe | |
1. podanie % | 28/45 (62%) | 34/43 (79%) |
Vyhrané body z 1.podania | 23/28 (82%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/17 (59%) | 4/9 (44%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/43 (49%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkom | 54/88 (61%) | 34/88 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 1 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rudolf Molleker | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rudolf Molleker | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Rudolf Molleker | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Rudolf Molleker | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rudolf Molleker | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rudolf Molleker | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rudolf Molleker | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Luca Matteo Sobbe | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
28.10.01, 22 rokov
28.10.01, 22 rokov
Rudolf Molleker vs. Luca Matteo Sobbe - Vzájomné zápasy
22.06.22 | 1. kolo | Rudolf Molleker | Luca Matteo Sobbe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Kamen | antuka |
Rudolf Molleker form & Luca Matteo Sobbe form
Rudolf Molleker - posledné zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Henri Squire | 3-5, - Rudolf Molleker - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ricardas Berankis | 6-4, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Otto Virtanen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Gijs Brouwer | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Jan Choinski | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Martin Klizan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Gabriel Diallo | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-67, 6-3 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Alex Bolt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
22.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Marko Maksimovic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Antoine Bellier | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Alibek Kachmazov | 7-5, 6-77, 6-3 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Dominic Stricker | 6-72, 4-1, Dominic Stricker - skreč | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Daniel Masur | 7-64, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Akira Santillan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Luca Matteo Sobbe - posledné zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Luka Vuglar | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anes Latifovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Lemire | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Natsuki Yamamoto | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Maties Torres Ramis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Leo Deflandre | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Frederic Schlossmann | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Leonardo Iemmi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Lavizzari | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Yvo Panak | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Maksym Khlyvniuk | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ruben Hartig | 4-6, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Twan Van Zijl | 2-6, 6-2, 13-15 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 6-0, 7-69 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Elias Sumann | 6-3, 6-73, 9-11 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 3-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Facundo Yunis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Hesselmann | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Agwi | 2-6, 4-6 | detail zápasu |