ZÁPAS
01.07.19 | kvalifik. | Rrezart Cungu | Zakhar Trapeznikov | 1-6, 7-5, 10-3 | M15 Tabarka | antuka |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
07.04.98, 25 rokov
07.04.98, 25 rokov
Rrezart Cungu vs. Zakhar Trapeznikov - Vzájomné zápasy
01.07.19 | kvalifik. | Rrezart Cungu | Zakhar Trapeznikov | 1-6, 7-5, 10-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Rrezart Cungu form & Zakhar Trapeznikov form
Rrezart Cungu - posledné zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
15.06.23 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Arthur Gea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Zakhar Trapeznikov - posledné zápasy
M25 Sion - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Carlo Venturini | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ronan Jachuck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Renlong Pang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Ilias Zimmermann | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Benjamin Ginefri | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.22 kvalifik. | vs. Benjamin Ginefri | 4-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.22 kvalifik. | vs. Carles Hernandez | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Jay Dylan Hara Friend | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Brian Campos Barrios | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-71, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |