INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Rrezart Cungu vs. Max Houkes - Vzájomné zápasy
24.09.21 | štvrťfinále | Rrezart Cungu | Max Houkes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Ulcinj | antuka |
31.05.21 | 2. kolo kval. | Rrezart Cungu | Max Houkes | 7-66, 6-3 | detail zápasu | M15 Skopje | antuka |
Rrezart Cungu form & Max Houkes form
Rrezart Cungu - posledné zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
15.06.23 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Arthur Gea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Max Houkes - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 7-69, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 semifinále | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 štvrťfinále | vs. Corentin Denolly | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 štvrťfinále | vs. Cezar Cretu | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Anthony Genov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 3-4, - Max Houkes - skreč | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Gonzalo Bueno | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Gastao Elias | 6-1, 2-0, Gastao Elias - skreč | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 štvrťfinále | vs. Salvatore Caruso | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu |