Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
15.03.99, 25 rokov
15.03.99, 25 rokov
Rrezart Cungu vs. Lazar Vojinovic - Vzájomné zápasy
11.07.21 | 1. kolo kval. | Rrezart Cungu | Lazar Vojinovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Doboj | antuka |
Rrezart Cungu form & Lazar Vojinovic form
Rrezart Cungu - posledné zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
15.06.23 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Arthur Gea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Lazar Vojinovic - posledné zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Aleksa Pisaric | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-79, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Bingyu Yu | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Marco Furlanetto | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Zavhorodko | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Giammarco Gandolfi | 7-66, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Toby Martin | 7-5, 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Luca Nari | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Ids Waterbolk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Lucio Ratti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-75, 10-12 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Marko Andrejic | 2-6, 0-2, - Lazar Vojinovic - skreč | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 2-6 | detail zápasu |