ZÁPAS
01.08.17 | 1. kolo | Rrezart Cungu | Laerte Di Falco | 6-4, 2-6, 6-4 | Macedonia F2 | antuka |
ŠTATISTIKY
Rrezart Cungu | Laerte Di Falco | |
1. podanie % | 72/101 (71%) | 45/104 (43%) |
Vyhrané body z 1.podania | 44/72 (61%) | 32/45 (71%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/29 (48%) | 25/59 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/17 (29%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 47/104 (45%) | 43/101 (43%) |
Vyhrané body celkom | 105/205 (51%) | 100/205 (49%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esá | 0 | 4 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
24.12.86, 37 rokov
24.12.86, 37 rokov
Rrezart Cungu vs. Laerte Di Falco - Vzájomné zápasy
01.08.17 | 1. kolo | Rrezart Cungu | Laerte Di Falco | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | Macedonia F2 | antuka |
Rrezart Cungu form & Laerte Di Falco form
Rrezart Cungu - posledné zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Louis Tessa | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
15.06.23 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Guy Den Ouden | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Petr Nesterov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Arthur Gea | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 1-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Yanaki Milev | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.23 štvrťfinále | vs. Arthur Gea | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-0, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
08.03.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.23 štvrťfinále | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Laerte Di Falco - posledné zápasy
Egypt F32 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Alvise Montresor | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Egypt F31 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Ricardo David Mayagoitia | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - tvrdý | ||||
18.10.17 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Macedonia F2 - antuka | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Stojan Stojanovski | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.17 kvalifik. | vs. David Micevski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Macedonia F1 - antuka | ||||
25.07.17 1. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F20 - tvrdý | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Naru Shirafuji | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Damien Rocky | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Felipe Rojas | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F19 - tvrdý | ||||
05.07.17 1. kolo | vs. Tyler Mercier | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F18 - tvrdý | ||||
28.06.17 1. kolo | vs. Christopher Morin Kougoucheff | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Italy F13 - antuka | ||||
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Antonio Campo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Italy F12 - antuka | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Gregorio Lulli | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.17 kvalifik. | vs. Davide Della Tommasina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F6 - antuka | ||||
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Rafael Izquierdo Luque | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Tunisia F5 - antuka | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Antonio Garbin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Chih Chi Huang | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.02.17 kvalifik. | vs. Felipe Cunha-Silva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F4 - antuka | ||||
30.01.17 kvalifik. | vs. Samy Grace | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.17 2. kolo kval. | vs. James Allemby | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F49 - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Riccardo Stiglich | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - antuka | ||||
30.11.16 1. kolo | vs. Attila Balazs | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F33 - antuka | ||||
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F32 - antuka | ||||
15.11.16 1. kolo | vs. Sergio Martos Gornes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
24.10.16 kvalifik. | vs. Alban Meuffels | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Pereda | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F28 - antuka | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu |