ZÁPAS
18.09.22 | 1. kolo kval. | Romeo Hadzimehmedovic | Alexandar Balj | 7-5, 6-1 | M25 Pirot | antuka |
ŠTATISTIKY
Srbsko
04.03.05, 19 rokov
04.03.05, 19 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
03.12.01, 22 rokov
03.12.01, 22 rokov
Romeo Hadzimehmedovic vs. Alexandar Balj - Vzájomné zápasy
11.09.23 | 2. kolo kval. | Romeo Hadzimehmedovic | Alexandar Balj | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Kursumlijska | antuka |
07.08.23 | 2. kolo kval. | Romeo Hadzimehmedovic | Alexandar Balj | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M25 Osijek | antuka |
18.09.22 | 1. kolo kval. | Romeo Hadzimehmedovic | Alexandar Balj | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M25 Pirot | antuka |
Romeo Hadzimehmedovic form & Alexandar Balj form
Romeo Hadzimehmedovic - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Vivek Kolluru | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Adrien Berrut | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Luca Friis | 1-6, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Oskar Grzegorzewski | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 6-3, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Mae Malige | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Francois Van Wyk | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Philip Henning | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Zoran Ludoski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Egor Khotchenkov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Stefan Popovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Paul Valsecchi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Quentin Folliot | - | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Stefan Kostic | 6-4, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
11.08.23 štvrťfinále | vs. Sebastian Prechtel | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Marcell Bartakovics | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 5-7, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Tom Paris | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 4-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Tessa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Alexandar Balj - posledné zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Nathan Seateun | 0-3, - Alexandar Balj - skreč | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Van Aken | Nicholas Van Aken - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Luca Matteo Sobbe | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 7-5, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Anatolii Mironov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Zavhorodko | 7-65, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Rohseano | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Villalon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Slobodan Cejovic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Christos Keisidis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Filip Cebic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Valeriy Martishev | 0-6, - Alexandar Balj - skreč | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Luka Miklavcic | 6-1, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 6-4, 4-0, Stevan Popovic - skreč | detail zápasu | |
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Canter | 2-6, 0-6 | detail zápasu |