ZÁPAS
30.08.20 | 1. kolo kval. | Roman Venger | Ivan Anhelov | 3-6, 6-2, 13-11 | M15 Novomoskovsk | antuka |
ŠTATISTIKY
Ukrajina
23.04.06, 18 rokov
23.04.06, 18 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
09.09.03, 20 rokov
09.09.03, 20 rokov
Roman Venger vs. Ivan Anhelov - Vzájomné zápasy
30.08.20 | 1. kolo kval. | Roman Venger | Ivan Anhelov | 3-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | M15 Novomoskovsk | antuka |
Roman Venger form & Ivan Anhelov form
Roman Venger - posledné zápasy
M15 Villena - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lilian Marmousez | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Anhelov | 3-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu |
Ivan Anhelov - posledné zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Venedikt Tsirikidze | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Alan Abdullin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Manas Manoj Dhamne | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ahmed Mouhan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Renaud G La Rue | Renaud G La Rue - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Vasil Shandarov | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Felipe Mikkelsen | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Gabriel Ispasescu | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Carl Holder | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kolyachev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksa Smiljanic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Luca Preda | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Darius Petrescu | 6-73, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Paul Howe | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Bacaloni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Roman Venger | 6-3, 2-6, 11-13 | detail zápasu |