ZÁPAS
11.10.22 | 1. kolo | Robert Strombachs | Jasza Szajrych | 6-0, 6-1 | M15 Sozopol | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Robert Strombachs | Jasza Szajrych | |
1. podanie % | 27/40 (68%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/27 (78%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/13 (62%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 24/37 (65%) | 11/40 (28%) |
Vyhrané body celkom | 53/77 (69%) | 24/77 (31%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Robert Strombachs | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Robert Strombachs | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Robert Strombachs | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Robert Strombachs | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Robert Strombachs | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Robert Strombachs | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Robert Strombachs vs. Jasza Szajrych - Vzájomné zápasy
11.10.22 | 1. kolo | Robert Strombachs | Jasza Szajrych | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Sozopol | tvrdý |
07.10.22 | štvrťfinále | Jasza Szajrych | Robert Strombachs | 0-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Sozopol | tvrdý |
Robert Strombachs form & Jasza Szajrych form
Robert Strombachs - posledné zápasy
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 6-1, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Anton Matusevich | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Viktor Durasovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
26.01.24 štvrťfinále | vs. Alastair Gray | 7-5, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Louis Van Herck | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Hamish Stewart | 7-61, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. George Houghton | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
05.01.24 štvrťfinále | vs. Clement Chidekh | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 7-5, 6-73, 0-3, - Robert Strombachs - skreč | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 štvrťfinále | vs. Yanki Erel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Mark Wallner | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.23 štvrťfinále | vs. Clement Tabur | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.23 štvrťfinále | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-4, 3-0, Petr Bar Biryukov - skreč | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Kris Van Wyk | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
03.11.23 štvrťfinále | vs. Amaury Raynel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Cedric Stanke | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Jasza Szajrych - posledné zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Louis Tessa | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tomasz Berkieta | 6-2, Tomasz Berkieta - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Emile Hudd | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Curzio Manucci | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-3, 2-1, Bogdan Seleznev - skreč | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Pranav Karthik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 štvrťfinále | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 1-0, Sidane Pontjodikromo - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Matthew Summers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Louis Tessa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Cesar Bourgois | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jakub Filip | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Christophe Pognon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Egor Pishchelev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-75, 5-7 | detail zápasu |