ZÁPAS
13.12.21 | kvalifik. | Roan Jones | Gabriele Pennaforti | 4-6, 6-1, 10-4 | M15 Monastir | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Veľká Británia
26.10.03, 20 rokov
26.10.03, 20 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Roan Jones vs. Gabriele Pennaforti - Vzájomné zápasy
13.12.21 | kvalifik. | Roan Jones | Gabriele Pennaforti | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Roan Jones form & Gabriele Pennaforti form
Roan Jones - posledné zápasy
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Yujiro Onuma | 7-5, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 6-2, 5-4, Youssef Labbene - skreč | detail zápasu | |
07.03.22 kvalifik. | vs. Louis Herman | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Gorazd Srbljak | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 6-2, 2-6, 10-1 | detail zápasu | |
13.12.21 kvalifik. | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 2-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.21 kvalifik. | vs. Omar Brigida | 7-65, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Anthony Turchi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Pablo Carretero | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Dwaine Duncan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Anthony Turchi | 6-0, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Gabriele Pennaforti - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Daniel Bagnolini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 San - antuka | ||||
01.12.23 semifinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
30.11.23 štvrťfinále | vs. Stefano Reitano | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.11.23 2. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.23 štvrťfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 7-65, 4-1, Evgenii Tiurnev - skreč | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Tuncay Duran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 6-1, 4-1, Kuzey Cekirge - skreč | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.10.23 semifinále | vs. Marcello Serafini | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.23 štvrťfinále | vs. Timo Stodder | 0-6, 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | detail zápasu |