ZÁPAS
20.06.19 | 2. kolo | Rio Noguchi | Hong Kit Wong | 7-5, 6-0 | M25 Hengyang | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Rio Noguchi | Hong Kit Wong | |
1. podanie % | 40/50 (80%) | 32/52 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 28/40 (70%) | 15/32 (47%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/10 (60%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/52 (62%) | 16/50 (32%) |
Vyhrané body celkom | 66/102 (65%) | 36/102 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Rio Noguchi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Hong Kit Wong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Rio Noguchi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Hong Kit Wong | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Rio Noguchi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rio Noguchi | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Hong Kit Wong | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Rio Noguchi | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rio Noguchi | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Rio Noguchi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Rio Noguchi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Hong Kit Wong | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Rio Noguchi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Rio Noguchi vs. Hong Kit Wong - Vzájomné zápasy
20.06.19 | 2. kolo | Rio Noguchi | Hong Kit Wong | 7-5, 6-0 | detail zápasu | M25 Hengyang | tvrdý |
05.12.16 | kvalifik. | Rio Noguchi | Hong Kit Wong | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Indonesia F5 | tvrdý |
Rio Noguchi form & Hong Kit Wong form
Rio Noguchi - posledné zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
24.03.24 finále | vs. Alex Bolt | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Shintaro Imai | 3-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 štvrťfinále | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Pavle Marinkov | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Jayden Court | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Thomas Braithwaite | 6-1, 6-79, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Yunseong Chung | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Blake Mott | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
12.01.24 semifinále | vs. Manuel Guinard | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 štvrťfinále | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 1-0, Yasutaka Uchiyama - skreč | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Maximus Jones | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 5-7, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-71, 6-76 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Kaichi Uchida | 6-74, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Salvatore Caruso | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Leandro Riedi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 0-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Yunseong Chung | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Kazuki Nishiwaki | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Sydney Challenger - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Hong Kit Wong - posledné zápasy
M15 Hinode - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hiromasa Koyama | 6-75, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Hayato Matsuoka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Kazushi Idogaki | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
25.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuta Tomida | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
20.12.23 kvalifik. | vs. Shu Muto | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Chia-Fan Tsao | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Robert Strombachs | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Ye Cong Mo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Jin Gu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Duckhee Lee | 0-6, 1-3, - Hong Kit Wong - skreč | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 7-66, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Stylianos Christodoulou | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
21.03.23 kvalifik. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Christos Antonopoulos | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Ariel Meshulam | 6-0, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.23 kvalifik. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Dolce | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Zelimir Rudan | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Siddharth Vishwakarma | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 6-3, 7-63 | detail zápasu |