ZÁPAS
10.08.16 | 1. kolo | Riccardo Bonadio | Davide Pozzi | 6-1, 6-0 | Egypt F19 | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Riccardo Bonadio | Davide Pozzi | |
1. podanie % | 26/41 (63%) | 20/37 (54%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/26 (77%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané body z 2.podania | 10/15 (67%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/37 (68%) | 11/41 (27%) |
Vyhrané body celkom | 55/78 (71%) | 23/78 (29%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esá | 4 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
10.07.98, 25 rokov
14 921 $
10.07.98, 25 rokov
14 921 $
Riccardo Bonadio vs. Davide Pozzi - Vzájomné zápasy
10.08.16 | 1. kolo | Riccardo Bonadio | Davide Pozzi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Egypt F19 | tvrdý |
Riccardo Bonadio form & Davide Pozzi form
Riccardo Bonadio - posledné zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detail zápasu | |
11.08.23 štvrťfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
14.07.23 štvrťfinále | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Davide Pozzi - posledné zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Giammarco Gandolfi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Mura | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
St. Brieuc - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Campos - tvrdý | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.22 kvalifik. | vs. Vitali Chvets | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Picchione | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Adil Kalyanpur | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anurag Nenwani | 6-2, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Nur - tvrdý I. | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Niels Visker | 4-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Pol Amoros Ramos | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
13.01.20 kvalifik. | vs. Alessandro Ceppellini | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Hippolyte Costa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Jody Alan Claassen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Jason Chigaazira | 6-3, 6-73, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Devin Badenhorst | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Bernardo Roque | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Piombino - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 2-6 | detail zápasu |